Joanna Kulig gwiazdą lutowego Vogue Polska

Trudno o tej okładce nie wspomnieć. W ubiegłym tygodniu ukazał się lutowy numer magazynu Vogue Polska z udziałem polskiej aktorki Joanny Kulig. Czarno-białe zdjęcia Joasi wykonał Max Vadukul.


Kariera Joanny Kulig nabiera coraz większego tempa. Film "Zimna wojna" przyniosła jej międzynarodową popularność. Aktorka dostała Europejską Nagrodę Filmową dla Najlepszej Aktorki. Kulig od tygodni przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie intensywnie promuje film, pojawiając się na branżowych galach oraz udzielając wywiadów w zagranicznej prasie. Ostatnio Joanna pojawiła się w kampanii reklamowej Reserved, serialu "Hanna" wyprodukowanym przez Amazon Studios, na okładce francuskiego wydania Elle oraz zjawiskowej sesji "Hollywood Tales" dla W Magazine u boku aktorów dominujących na ekranach kin w 2018 roku.

Okładce towarzyszy wspaniała sesja zdjęciowa wykonana w Los Angeles oraz wywiad, którego aktorka udzieliła Pawłowi Pawlikowskiemu, reżyserowi filmu "Zimna woja", laureatowi nagroda w Cannes dla najlepszego reżysera, gdzie opowiedziała o swoim życiu w Hollywood.
Źródło foto: profil FB Vogue Polska
www.facebook.com/VoguePolska/photos/a.1692493134127565/2179398912103649/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-01-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności