Kreacje Macieja Zienia na zapalniczkach BIC

<
Gallery image
>
Kreacje Macieja Zienia na zapalniczkach BIC 1
<
Kreacje Macieja Zienia na zapalniczkach BIC 1Kreacje Macieja Zienia na zapalniczkach BIC 2Kreacje Macieja Zienia na zapalniczkach BIC 3Kreacje Macieja Zienia na zapalniczkach BIC 4Kreacje Macieja Zienia na zapalniczkach BIC 5Kreacje Macieja Zienia na zapalniczkach BIC 6Kreacje Macieja Zienia na zapalniczkach BIC 7
 
>
 
 

BIC, producent zapalniczek, wprowadza na rynek stylowe zapalniczki w kreacjach od Macieja Zienia. Projektant stworzył kolekcję zapalniczek, bazując na kreacjach własnej kolekcji ubrań, które są w sprzedaży od początku czerwca.


Maciej Zień to dziś najbardziej liczące się nazwisko na polskim rynku mody. Już po 12 latach od swojego oficjalnego debiutu w branży, Maciej Zień stworzył silną markę kojarzoną z luksusem, elegancją i perfekcyjnym wykonaniem.

BIC działa na rynku zapalniczek od ponad 40 lat, a w portfolio firmy znaleźć można setki stylów i wzorów zapalniczek, ale jeszcze nigdy nie były one tak blisko salonów mody.

Maciej Zień stworzył kolekcję zapalniczek, bazując na kreacjach własnej kolekcji ubrań. Nowe zapalniczki z linii Miss BIC na rynku pojawiły się w czerwcu 2013. Współpraca marki BIC z Zieniem potrwa do sprzedania 1.000.000 sztuk zapalniczek lub przez trzy lata. Cena zapaliczki z linii Miss BIC to 2,99 PLN.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-07-2013

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto