Lovela Sponsorem Głównym 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

<
Gallery image
>
Lovela Sponsorem Głównym 32. Finału WOŚP 1
<
Lovela Sponsorem Głównym 32. Finału WOŚP 1Lovela Sponsorem Głównym 32. Finału WOŚP 2
 
>
 
 

Podczas 32. Finału gorące serca Lovela i WOŚP już po raz czwarty będą bić tym samym rytmem. Tym razem na rzecz zdrowych płuc po pandemii i w trosce o bezpieczeństwo małych i dużych - od pierwszego oddechu! Łączymy siły, bo wierzymy, że gdy nasze serca biją razem to #WszystkoGraOK!


Lovela rozumie i pomaga mamom

Lovela od ponad 20 lat wspiera mamy od pierwszych dni życia dziecka. Wszystko za sprawą bogatego portfolio produktów Lovela Baby i Lovela Family - o niezwykle delikatnej, przetestowanej dermatologicznie formule, która jest bezpieczna zarówno dla skóry dziecka, jak i całej rodziny. O ich wysokiej jakości świadczy pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, a także fakt, że są to produkty, po które mamy sięgają najczęściej.


Lovela & WOŚP - siła dwóch serc

Tegoroczny 32. Finał już po raz czwarty połączy siłę dwóch rozgrzanych do czerwoności serc - Lovela i WOŚP.

Z tej okazji marka przygotowała moc atrakcji. Na sklepowych półkach pojawiła się limitowana kolekcja mleczek Lovela Baby z etykietą zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka oraz charakterystycznym serduszkiem WOŚP. Produkty są dostępny w sprzedaży w całej Polsce, w sklepach stacjonarnych i online.
Na tym jednak nie koniec. Jak mówi Katarzyna Sowa, przedstawicielka marki: "Cieszymy się, że Lovela i WOŚP mają wspólne priorytety i możemy razem grać w trosce o zdrowie – małych i dużych, łącząc siłę naszych serc podczas Wielkiego 32. Finału WOŚP. Zachęcamy do wspierania naszej e-skarbonki, wspólnej zabawy podczas finałowego weekendu oraz odwiedzenia strefy Lovela."


Gdy serca biją razem to #WszystkoGraOK!

Do wspólnego grania z marką Lovela i WOŚP może dołączyć każdy, mający ochotę wesprzeć tegoroczny cel. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wesprzeć wirtualną skarbonkę marki. Z kolei z myślą o wszystkich, którzy podczas finałowego weekendu zdecydują się odwiedzić miasteczko WOŚP na błoniach Stadionu Narodowego, marka Lovela przygotowała niezapomnianą, rodzinną atrakcję - wyjątkową karuzelę, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego - zarówno dziecka, jak i dorosłego. Nie zabraknie również wolontariuszy Lovela, kwestujących na rzecz tegorocznego celu WOŚP. "Wierzymy, że dzięki naszym działaniom uda się zebrać znaczące środki na wsparcie tegorocznego celu, dając wszystkim szansę na bezpieczne, zdrowe życie. Grajcie razem z nami, razem z Lovelą!" - dodaje odpowiedzialna za kampanię Klaudia Domagalska.


Witaj na świecie! - niecodzienna akcja Lovela

Z miłości i troski o najmłodszych od pierwszych dni życia, od pierwszego oddechu - tak właśnie zrodziła się akcja skierowana do wszystkich maluszków, które przyjdą na świat w dniu finału WOŚP, tj. 28.01.2024. To właśnie z myślą o nich i ich mamach, pierwszym dotyku i przytulaniu stworzone zostały specjalne wyprawki z mięciutkimi ręczniczkami produktami Lovela, które będą im towarzyszyć od pierwszych dni życia.  

Szczegóły aktywacji: https://lovelawita.pl/
Informacje o kampanii Lovela & WOŚP: https://wosp.lovela.pl/Autor: Redakcja
Data publikacji: 24-01-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES