Magdalena Cielecka na okładce styczniowego Vogue Polska

Aktorka Magdalena Cielecka została gwiazdą noworocznego wydania Vogue Polska. Sesja autorstwa Alexandera Saladrigasa została wykonana w kuluarach Teatru Wielkiego w Warszawie.


Aktorkę niedługo zobaczymy w nowej produkcji Borysa Lankosza twórcy "Rewersu" i "Ziarna prawdy". "Ciemno, prawie noc" to film na podstawie bestsellerowej powieści Joanny Bator pod tym samym tytułem. Opowiada historię dziennikarki Alicji Tabor, która powraca do rodzinnego miasta, aby napisać reportaż o tajemniczych zaginięciach dzieci. W tej roli zobaczymy, oczywiście bohaterkę styczniowej okładki wspaniałą aktorkę Magdalenę Cielecką, której partnerować będzie Marcin Dorociński. Premiera filmu odbędzie się 22 maca 2019 roku.

Cielecka na okładce magazynu prezentuje stylizację autorstwa Danieli Agnelli, która ubrała aktorkę w czerwoną, długą suknię z kolekcji domu mody Giambattista Valli.


Zdjęcia: Alexander Saladrigas
Stylizacja: Daniela Agnelli
Włosy: Shinya Nakagawa
Makijaż: Wilson
Produkcja: Ela Czaja
Producent: Łukasz Dudek | Warsaw Creatives


Wydanie styczniowe jest w sprzedaży od 12 grudnia.Źródło foto: profil FB Vogue Polska
www.facebook.com/VoguePolska/photos/a.1692493134127565/2128066063903601/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 13-12-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności