MaliNowe lato z Raffaello - polskie gwiazdy powitały sezon letni z wyjątkową nowością od Raffaello

<
Gallery image
>
MaliNowe lato z Raffaello 1
<
MaliNowe lato z Raffaello 1MaliNowe lato z Raffaello 2MaliNowe lato z Raffaello 3MaliNowe lato z Raffaello 4MaliNowe lato z Raffaello 5MaliNowe lato z Raffaello 6MaliNowe lato z Raffaello 7MaliNowe lato z Raffaello 8MaliNowe lato z Raffaello 9MaliNowe lato z Raffaello 10MaliNowe lato z Raffaello 11MaliNowe lato z Raffaello 12MaliNowe lato z Raffaello 13MaliNowe lato z Raffaello 14MaliNowe lato z Raffaello 15MaliNowe lato z Raffaello 16MaliNowe lato z Raffaello 17MaliNowe lato z Raffaello 18MaliNowe lato z Raffaello 19MaliNowe lato z Raffaello 20MaliNowe lato z Raffaello 21MaliNowe lato z Raffaello 22MaliNowe lato z Raffaello 23MaliNowe lato z Raffaello 24MaliNowe lato z Raffaello 25MaliNowe lato z Raffaello 26MaliNowe lato z Raffaello 27MaliNowe lato z Raffaello 28MaliNowe lato z Raffaello 29MaliNowe lato z Raffaello 30MaliNowe lato z Raffaello 31
 
>
 
 

Nareszcie możemy cieszyć się pięknym słońcem, długimi ciepłymi wieczorami i radosną aurą lata. Do świętowania rozpoczęcia letniego sezonu, jak co roku, polskie gwiazdy zaprosiła marka Raffaello. To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce 27 czerwca w Pałacu Królewskim w Wilanowie, a tematem przewodnim tegorocznej edycji Inauguracji Lata była malina. Ten szczególny motyw nawiązuje do limitowanej edycji Raffaello o smaku maliny.


Polskie gwiazdy powitały sezon letni z wyjątkową nowością od Raffaello

Raffaello już po raz siódmy zaprosiło znanych gości na wspólną inaugurację sezonu letniego. Wydarzenie, jak co roku, miało miejsce w niepowtarzalnej scenerii Pałacu w Wilanowie, która tego wieczoru nabrała jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Piękne kwiaty, delikatne światła i zachwycające dekoracje utrzymane w malinowej tonacji, pozwoliły zaproszonym gościom poczuć słodki smak lata, nawiązując jednocześnie do motywu przewodniego wydarzenia jakim była aromatyczna malina.


W tym roku lato będzie miało malinowy smak!

W Pałacu w Wilanowie Raffaello gościło wielu wyjątkowych gości, którzy z przyjemnością celebrowali rozpoczęcie sezonu letniego wspólnie z marką.

"Inauguracja lata z Raffaello to już tradycja, w której z radością biorę udział kolejny raz. To wielka przyjemność móc celebrować rozpoczęcie sezonu letniego w tak pięknym miejscu" - powiedziała Karolina Ferenstein-Kraśko, celebrująca to wydarzenie wspólnie z mężem, Piotrem Kraśko.

"Powitanie lata z Raffaello to wydarzenie, na które czekałam. Wyjątkowa atmosfera i zachwycająca sceneria sprawiły, że ten wieczór na długo pozostanie w mojej pamięci"  - powiedziała Paulina Sykut-Jeżyna, dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Pałac w Wilanowie odwiedzili tego wieczoru także: Grażyna Wolszczak, Agata i Piotr Rubik, Justyna Nagłowska wraz z Borysem Szycem, Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem. Wydarzenie, tak jak w poprzednim roku, poprowadził znakomity duet - Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak. Wieczór uświetniła oprawa muzyczna, o którą zadbali Mika Urbaniak i Victor Davies z gościnnym udziałem Urszuli Dudziak, nadając wydarzeniu wyjątkowego klimatu.

To był wieczór pełen subtelnej słodyczy i ciepła. Wyjątkowa atmosfera, pięknie zaaranżowana sceneria i malinowa nowość od Raffaello pozwoliły wszystkim gościom w pełni poczuć smak tegorocznego lata!Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności