Marsz Różowej Wstążki Avon Walk 2014

<
Gallery image
>
Marsz Różowej Wstążki Avon Walk 2014 1
<
Marsz Różowej Wstążki Avon Walk 2014 1Marsz Różowej Wstążki Avon Walk 2014 2Marsz Różowej Wstążki Avon Walk 2014 3Marsz Różowej Wstążki Avon Walk 2014 4
 
>
 
 

Rusza 17. edycja Marszu Różowej Wstążki organizowanego w ramach Wielkiej Kampanii Życia – Avon kontra Rak Piersi. W tegorocznej odsłonie akcja odbędzie się pod hasłem "Rusz z Pomocą!" - Avon Walk – Marsz Różowej Wstążki. Ta ważna inicjatywa społeczna, nie tylko szerzy wiedzę na temat profilaktyki raka piersi, ale także daje nadzieję – uświadamia Polkom, że wcześnie wykryta choroba to nie wyrok. Avon Walk - Marsz Różowej Wstążki odbędzie się 7 czerwca, dzięki wspólnemu zaangażowaniu marki Avon oraz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa-Centrum, które od wielu lat pomaga kobietom w walce z rakiem piersi.


W ramach tegorocznej kampanii każdy uczestnik marszu będzie mógł aktywnie przyłączyć się do walki z rakiem i pomóc innym. Obecność na Avon Walk – Marszu Różowej Wstążki 2014 oraz późniejszym pikniku ma kluczowe znaczenie, ponieważ liczba uczestników i ich zaangażowanie przełoży się na liczbę ufundowanych przez Avon badań USG piersi. Wystarczy 7 czerwca o godzinie 12.00 zjawić się przy Kolumnie Zygmunta, skąd pod hasłem "Rusz z pomocą!” wystartuje Avon Walk – Marsz Różowej Wstążki i przejdzie ulicami Warszawy. Każdy, kto zdecyduje się pokonać trasę i zaangażować w dodatkowe aktywności przewidziane przez organizatora, przyczyni się do ufundowania kolejnych badań USG piersi.

Akcja wspierana jest także przez wyjątkowe, zaangażowane społecznie Ambasadorki: utalentowaną prezenterkę telewizyjną – Agnieszkę Popielewicz, znakomitą aktorkę – Małgorzatę Pieczyńską oraz znaną aktorkę i producentkę teatralną – Beatę Ścibakównę. Najważniejsze wydarzenie kampanii Avon Walk – Marsz Różowej Wstążki uświetnią swoją obecnością także Ambasadorki produktów marki Avon – Weronika Rosati i Małgorzata Socha  oraz nowy męski Ambasador – Jarosław Bieniuk. W role prowadzących wcielą się Dorota Wellman oraz Filip Chajzer. 

W akcję zaangażowała się również znana, polska projektantka Gosia Baczyńska, która stworzyła unikalne koszulki dedykowane kampanii. Można je już kupić na stronie internetowej poświęconej wydarzeniu www.avonwalk.pl oraz 7 czerwca podczas Avon Walk - Marszu Różowej Wstążki. Koszulka jest symbolem solidarności w walce z rakiem piersi. Każdy, kto ją kupi wspomoże kampanię. Całkowity dochód ze sprzedaży koszulek przeznaczony będzie na Stowarzyszenie Amazonki Warszawa – Centrum, w celu dofinansowania badań USG piersi.

Ważnym elementem wydarzenia jest możliwość skorzystania na miejscu z badań USG, konsultacji lekarskich oraz mammograficznych. Przewidziano także liczne atrakcje, m.in. strefy urody, gdzie każda kobieta będzie mogła zrobić manicure lub profesjonalny brafitting, a także skorzystać z porad makijażystki Avon Hanny Knopińskiej oraz gwiazdy - Weroniki Rosati. Organizator zaplanował także coś dla dzieci – kącik zabaw z animatorami i czytanie bajek z Małgorzatą Sochą. Przewidziano także strefę sportową, gdzie najmłodsi miłośnicy piłki nożnej będą mogli wziąć udział w zabawie z Jarosławem Bieniukiem. Odbędą się także koncert znanej polskiej gwiazdy – Marysi Sadowskiej.

Dodatkowo, główny partner wydarzenia – marka Fiat, ufundowała nagrodę specjalną dla jednego z uczestników w postaci samochodu Fiat 500. Kampanię wspierają także partnerzy: Praiston, Medicover, Genomed, Chantelle.

To właśnie za sprawą wszystkich, którzy pojawią się na Avon Walk i ruszą z pomocą tegoroczna kampania AVON Kontra Rak Piersi może stać się naprawdę wyjątkowa. Od obecności i zaangażowania uczestników zależy ile badań uda nam się ufundować. Bądź z nami 7 czerwca o godzinie 12.00 na mecie Avon Walk i pomóż wygrać walkę z rakiem! Rusz z Pomocą!

Więcej informacji o Marszu Różowej Wstążki na www.wielkakampaniazycia.pl oraz na stronie dedykowanej wydarzeniu www.avonwalk.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-05-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES