"Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz" - ekskluzywna, limitowana kolekcja autorska w Empiku

<
Gallery image
>
"Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz" 1
<
"Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz" 1"Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz" 2"Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz" 3"Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz" 4"Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz" 5"Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz" 6
 
>
 
 

"Miasto 44" Jana Komasy – jedna z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych premier filmowych, która trafi do kin 19 września - będzie miała swoją kolekcję produktów. Zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o młodości, miłości, odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w czasie Powstania Warszawskiego zainspirowała projektanta mody – Roberta Kupisza do stworzenia serii produktów, które będą dostępne wyłącznie w Empiku. "Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz" to pierwsza w historii polskiego kina kolekcja zapowiadająca produkcję filmową.


Kultowe koszulki z Orłem Białym, zaprojektowane przez Roberta Kupisza, to stały obiekt pragnień wielu młodych Polaków. Na potrzeby kolekcji autorskiej dedykowanej filmowi "Miasto 44", Robert Kupisz przygotował ich nowe odsłony w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym.

Koszulki będą dostępne w rozmiarach: XS, S, M, L oraz XL.
Kolekcję uzupełniają oryginalne bawełniane chusty moro.

Kolekcja "Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz" będzie dostępna wyłącznie w wybranych salonach Empik od 1 września.

"Ponad dwa lata temu pokazałem moją kolekcję zatytułowaną "Heroes", inspirowaną zdjęciami Powstańców w Muzeum Powstania Warszawskiego. Zdjęcia młodych Powstańców, które zobaczyłem podczas mojej wizyty zrobiły na mnie wielkie wrażenie, nosiłem je w sobie. Nigdy wcześniej nie widziałem tak pięknych, szlachetnych młodych twarzy, wpisanych w tragedię i okrucieństwo wojny. Było to dla mnie bardzo mocne przeżycie. Mniej więcej w tym samym czasie, na Festiwalu Filmowym w Gdyni spotkałem się z Jankiem Komasą, który dostał propozycję wyreżyserowania filmu o Powstaniu. Był to niesamowity zbieg okoliczności, że obaj rozpoczęliśmy pracę nad podobnym tematem. Wydaje mi się, że nikt nie zna i nie pozna odpowiedzi na pytanie o słuszności wybuchu Powstania Warszawskiego, natomiast odwaga i szlachetność tych młodych ludzi nigdy nie powinny być kwestionowane." – mówi Robert Kupisz.

"Miasto 44" - nowy wysokobudżetowy film Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju "Sala samobójców", to projekt filmowy o niespotykanym w Polsce rozmachu scenograficznym, kostiumowym i wizualnym. Konsultantem do spraw efektów specjalnych był wybitny hollywoodzki specjalista Richard Bain, który wcześniej współpracował z takimi wizjonerami kina, jak Christopher Nolan, Peter Jackson oraz Terry Gilliam i ma w dorobku efekty do światowych hitów, między innymi: "Casino Royale", "Incepcji", "King Konga" i "Nędzników". Przez plan przewinęło się ponad 3 000 statystów. Budową imponujących dekoracji zajęło się 10 odrębnych ekip, które do zainscenizowania zniszczonego miasta użyły 5 000 ton gruzu. Obsada została wybrana w serii ogólnopolskich castingów, w których wzięło udział ponad 7 000 osób.
Specjalny pokaz "Miasta 44" odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, w ramach oficjalnych obchodów 70. rocznicy Powstania Warszawskiego. To pierwsze tej skali wydarzenie nie tylko w historii polskiej kinematografii, ale i na mapie Europy. "Miasto 44" trafi do regularnej dystrybucji kinowej 19 września 2014 roku.


Ceny produktów z kolekcji "Miasto 44 by Robert Kupisz":
T-shirt: 79,99 PLN
Chusta: 99,99 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-07-2014

KOMENTARZE

Ciekawe czy będą wykonane równie starannie jak zwyczajne kolekcje Kupisza. I jeśli tak, to czy w ogóle uda się je kupić. Fajnie, że sięgnął znów po symbole narodowe. Tożsamość może być czymś, co nas wyróżnia. Zabrałabym na wakacje taką koszulkę, szkoda że będą w sklepach dopiero we wrześniu. Film też zapowiada się genialnie, nie mogę się doczekać września.
 
Anna T. | 18.07.2014 | 19:45
Świetny pomysł połączenia sił :) Kolekcja bardzo subtelna jak na promocje filmu, co moim zdaniem jest dużym atutem.
 
Eliza Z. | 19.07.2014 | 15:09

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES