Mikołaj Roznerski - polskim ambasadorem zapachu Bad Boy Carolina Herrera

<
Gallery image
>
Mikołaj Roznerski ambasadorem zapachu Bad Boy 1
<
Mikołaj Roznerski ambasadorem zapachu Bad Boy 1Mikołaj Roznerski ambasadorem zapachu Bad Boy 2Mikołaj Roznerski ambasadorem zapachu Bad Boy 3Mikołaj Roznerski ambasadorem zapachu Bad Boy 4
 
>
 
 

Ten nowy, intensywny i wyrafinowany zapach przeznaczony jest dla zuchwałych mężczyzn, którzy z entuzjazmem afirmują wszystkie aspekty współczesnej męskości. Główną postacią kampanii reklamowej i ogólnoświatowym wizerunkiem zapachu Bad Boy jest brytyjski aktor Ed Skrein. Polskim Ambasadorem zapachu Bad Boy został znakomity aktor Mikołaj Roznerski.


Carolina Herrera wprowadziła na rynek wodę toaletową Bad Boy: nowy zapach męski, innowacyjny i eksplozywny. Ten intensywny i wyrafinowany zapach przeznaczony jest dla zuchwałych mężczyzn, którzy śmiało i z entuzjazmem afirmują wszystkie aspekty współczesnej męskości.

Bad Boy celebruje nową męskość: wielowymiarową i zaskakującą. Mężczyzn cechuje absolutny dualizm: są silni i wrażliwi, władczy i empatyczni, heroiczni i bezbronni. Bad Boy składa hołd pewnym siebie mężczyznom, którzy mają odwagę podążać własną drogą, nie boją się okazywać swoich uczuć i dzielić się nimi.

Woda toaletowa Bad Boy aspiruje do doskonałości: jest zaskakująca, elegancka, intensywna i seksowna. Są to kody zapachu skonstruowanego wokół przeciwieństw. Ciemne aromaty bobu tonka, kakao i drzewa ambrowego kontrastują ze świetlistą wonią szałwii, czarnego i białego pieprzu oraz bergamotki. Owa energetyzująca dwoistość wzbudza poczucie siły i odzwierciedla wyjątkową i złożoną osobowość postaci Bad Boy.

Uwodzicielski zapach Bad Boy umieszczono w niezwykle oryginalnym flakonie. Przybrawszy kształt pioruna – symbolu heroizmu i siły – ten unikatowy przedmiot staje się prawdziwym obiektem pożądania.

Główną postacią kampanii reklamowej i ogólnoświatowym wizerunkiem zapachu Bad Boy jest brytyjski aktor Ed Skrein. Słynne hasło "It’s so good to be bad" odzwierciedla ducha nowego zapachu oraz jego głównego bohatera: Eda Skreina.


W Polsce na lokalnego Ambasadora wody toaletowej Bad Boy wybrany został Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski jest jednym z najwybitniejszych i najbardziej znaczących polskich aktorów młodego pokolenia. Urodził się w 1983 roku i ukończył PWST (Państwową Wyższą Szkołę Teatralną) we Wrocławiu. Karierę aktorską rozpoczął w 2005 roku. Zdobył duże uznanie zarówno widzów, jak i krytyków, za role, które zagrał w polskich komediach romantycznych, takich jak: "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" (2016), "Powiedz tak!" (2016) i "Kochaj!" (2016). Jego występy w teatrze potwierdziły, że ma ogromny talent aktorski. Doceniono go za role główne i drugoplanowe. Jego dorobek obejmuje seriale telewizyjne ("M jak miłość", "Rodzinka.pl", "Ojciec Mateusz"), spektakle teatralne i role kinowe. Mikołaj wystąpił u boku wspaniałych, aktorów polskiego filmu i teatru, takich jak: Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny czy Paweł Domagała.

W swoich najnowszych filmach, tj. "Fighter" (2019) i "Diablo". Wyścig o wszystko (2019), Mikołaj gra postać złoczyńcy i zachwyca publiczność nowym/złym obliczem. Mikołaj Roznerski dubbingował głos Eda dla polskiej widowni w filmie "Patryk" (2018). W październiku, gdy na ekrany kin wejdzie nowy film "Maleficent: Mistress of Evil" (2019), znów będziemy mogli usłyszeć Mikołaja dubbingującego głos brytyjskiego aktora Eda Skreina.

Mikołaj Roznerski (nasz lokalny Ambasador Bad Boy) i Ed Skrein (globalny Ambasador Bad Boy) mają ze sobą wiele wspólnego: obaj są aktorami, są w tym samym wieku i w przeszłości bywali niegrzeczni.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności