"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" - czy powtórzy skukces dwóch poprzednich części?

"Kasia, Kasia, Kasia nie odchodź bo będę ryczał..." - krzyczał Piotruś, czyli Maciek Koterski w pierwszej i drugiej części kultowej komedii "Kogel-mogel" i "Galimatias, czyli Kogel-mogel 2". Z niecierpliwością czekam na premierę trzeciej części! Czy powtórzy sukces dwóch poprzednich? Zobaczymy. Oby nie było tak jak z drugą częścią "Misia" czyli "Rysia", na której zasnąłem... Trzymam kciuki!!! I mam nadzieję, że Ilona Łepkowska nie zawiedzie... Aktorzy także... No o babkę Solską (Katarzyna Łaniewska) i Kasię (Grażyna Błęcka-Kolska) oraz pozostałe grono aktorów z poprzednich części, szczególnie o Ewę Kasprzyk i Zdzisława Wardejna się nie martwię, ale o młody narybek aktorów w obsadzie filmu to już tak... Czekamy chyba wszyscy!!! Piszcie w komentarzach swoje opinie i spostrzeżenia. Oby do 25 stycznia 2019.


 


9 listopada br. zakończą się zdjęcia do "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Z jego informacji wynika, że dystrybutorem filmu będzie Next Film. Jego kinowa premiera zaplanowana została na 25 stycznia 2019 roku.


Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska, która była odpowiedzialna także za poprzednie dwie części tej kultowej już komedii. "Miszmasz" będzie kontynuacją historii sprzed 30 lat, a widzowie zobaczą jak potoczyły się losy bohaterów po latach politycznej transformacji i społecznych przemian w Polsce.

W nowej produkcji powrócimy do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie wraz z matką nadal mieszka Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska) i dokąd po kilku latach spędzonych u ojca w Holandii wraca syn Kasi i Pawła - trzydziestoletni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki). Poznamy także dalsze losy rodziny Wolańskich: docenta Mariana i jego ekscentrycznej żony Barbary, ich niezapomnianego synka, dziś już prawie czterdziestoletniego Piotrusia oraz jego młodszej siostry Agnieszki (Aleksandra Hamkało).

Obok nowych bohaterów, w produkcji udział weźmie większość aktorów znanych z poprzednich części filmu m.in.: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Paweł Nowisz i Wiktor Zborowski oraz Jerzy Rogalski. Obok Nikodema Rozbickiego i Aleksandy Hamkało do obsady filmu dołączyli: Maciej Zakościelny, który wcieli się w rolę dorosłego Piotrusia Wolańskiwgo, Anna Mucha, Mikołaj Roznerski, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Rożniatowska oraz Joanna Jarmołowicz.

Za reżyserię tej części odpowiada Kordian Piwowarski, zaś producentem jest należąca do Tadeusza Lampki spółka MTL Maxfilm, odpowiedzialna za produkcje takich kinowych hitów jak: "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Wkręceni", "Och karol 2", "Nigdy w życiu", "Tylko mnie kochaj" czy "Nie kłam kochanie". 

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że ostatnie zdjęcia do filmu zrealizowane zostaną w piątek, 9 listopada tego roku. Trwały one od końca września br. Odbywały się głównie pod Warszawą, ale część z nich jest również realizowana w stolicy. W trzeciej części komedii widzowie jednak nie zobaczą lokacji sprzed 30 lat - zwłaszcza domu Zawadów. Kinowa premiera filmu odbędzie się w piątek, 25 stycznia 2018 roku. Z naszych informacji wynika, że za dystrybucję odpowiadać będzie Next Film. To pierwsza tego typu współpraca MTL Maxfilm z tym dystrybutorem. Film cieszy się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mediów, ale także czytelników i potencjalnych widzów. Oficjalny profil filmu na Instagramie @kogelmogel.official zdobył dotychczas 5800 obserwujących.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/miszmasz-czyli-kogel-mogel-3-koniec-zdjec-kiedy-premiera?fbclid=IwAR1zqSkNyIY13l-5KDusYhteWGG67QZfSNi0vf1L7OUXj1ksNZi4Bw-5sV4#


Żródło informacji oraz zdjęcie: www.wirtualnemedia.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 07-11-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności