"Modelka" - debiutancka powieść Zuzanny Bijoch

25 października 2017 odbyła się premiera debiutanckiej powieści Zuzanny Bijoch zatytułowanej "Modelka". Książka to pierwsza polska powieść o świecie mody oparta na prawdziwej historii życia Zuzanny Bijoch. Bohaterką powieści jest młoda dziewczyna, która prosto ze szkolnej ławki trafia na światowe wybiegi. Powieść opowiada o jej marzeniach, trudnych decyzjach, sukcesach,  jak rowniez o tym jak wygląda prawdziwe życie modelki, ile pieniędzy zarabia i od kogo to zależy, ile wyrzeczeń musi znieść każda z dziewczyn, która chce odnieść sukces w modelingu. Książka o uporze, wytrwałości, młodzieńczej porywczości i bezczelnej wierze w sukces. A przede wszystkim jest to piekielnie osobista historia.


"Książka ta, jest bardziej szczera niż jakikolwiek udzielony przeze mnie wywiad. Będziesz świadkiem rozmów i sytuacji, które odbywają się za zamkniętymi drzwiami. Zobaczysz, jak naprawdę wygląda praca modelki, ile pieniędzy się zarabia i od kogo to zależy. Co trzeba zrobić, żeby odnieść sukces, a o co pozostaje się modlić. Wbrew powszechnej opinii wcale nie musisz być miła, grzeczna i pracować najciężej ze wszystkich, bo dobre uczennice chodzą po tych samych wybiegach co dziewczyny, które rzuciły szkołę. Przyda ci się natomiast silny charakter, wyczucie, spryt i nieprzyzwoite poczucie humoru." - opowiada Bijoch.

Zuzanna Bijoch ur. 20 czerwca 1994 w Katowicach. Polka podbiła świat mody swoją charakterystyczną urodą. Majac zaledwie 13 lat wzięła udział w konkursie Bravo Girl i D'Vision. Błyskawicznie dostała się na łamy Teen Vogue i została twarzą kolekcji Łukasza Jemioła. Międzynarodową karierę rozpoczęła w 2011 roku, kiedy Miuccia Prada wybrała ją na twarz swojej najnowszej kampanii; podpisała wówczas kontrakt na wyłączność. Prada otworzyła Zuzie drogę na szczyt. Kolejne sukcesy modelki to lukratywne kontrakty z domem mody Louis Vuitton, Marc Jacobs, Christian Dior, Valentino, Óscar de la Renta, Givenchy, Alexander McQueen, Proenza Schouler, Chloé, Moschino, Ralph Lauren, YSL oraz okładki i edytoriale prestiżowych magazynów mody.

Dane wydawnicze:
Tytuł: "Modelka"
Autor: Zuzanna Bijoch
Data premiery: 25.10.2017
Cena: 37,90 PLN
Źródło foto: profil FB Zuzanna Bijoch
www.facebook.com/bijochzuza/photos/a.684699821581631.1073741831.672503189467961/1626866354031635/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 27-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności