Monika Jac Jagaciak na okładce październikowego Vogue Polska

12 września w kioskach pojawi się październikowe wydanie Vogue Polska. Twarzą najnowszej okładki jest polska modelka Monika Jagaciak, która tym razem pozuje w towarzystwie polonijnego zespołu ludowego Polonia Polish Folk & Dance Ensemble Of Chicago.


Sesja autorstwa Zuzy Krajewskiej odbyła się w Chicago, mieście, które dla prawie miliona Polaków stało się drugą ojczyzną i, z którym Jac związała swoją przyszłość. W wywiadzie dla Vogue Polska modelka wyznaje iż odkąd przeniosła się z Nowego Jorku do Chicago podjęła więcej ważnych decyzji dotyczących swojej przyszłości.

Na okładce magazynu Monika prezentuje stylizacje autorstwa Karoliny Gruszeckiej, która na potrzeby sesji ubrała modelkę w sukienkę polskiej marki MISBHV.

Zdjęcia: Zuza Krajewska
Stylizacja: Karolina Gruszecka
Włosy: Sabrina Szinay
Makijaż: Angie Parker
Producent: Amy Olson


Źródło foto:
www.facebook.com/VoguePolska/photos/a.1692493134127565/2000978316612377/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności