Pobiegnij w Rossmann Run z aplikacją i zdobądź atrakcyjny rabat na zakupy

<
Gallery image
>
Pobiegnij w Rossmann Run z aplikacją 1
<
Pobiegnij w Rossmann Run z aplikacją 1Pobiegnij w Rossmann Run z aplikacją 2
 
>
 
 

W tym roku po raz pierwszy każdy, będąc w dowolnym miejscu w Polsce, będzie mógł pobiec w Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Wystarczy zgłosić się poprzez aplikację Rossmann PL i wpłacić 5 zł - pieniądze te trafią do jednej z sześciu fundacji charytatywnych. Firma Rossmann przygotowała dla każdego biegacza online nagrodę: można "wybiegać" nawet 50 proc. rabatu na zakupy w Rossmannie.


Rossmann Run jest jednym z najpopularniejszych w Polsce biegów na dystansie 10 km. Tworząc bieg z aplikacją myśleliśmy o wszystkich - zarówno o tych, którzy biegają regularnie, jak i początkujących, a nawet dopiero planujących zacząć swoją przygodę z bieganiem osobach. Dla nas każdy będzie zwycięzcą. Bez względu na to czy już sam start okaże się przełamaniem wewnętrznej bariery, czy też zawodnik będzie walczył o kolejną "życiówkę". Zależy nam na dobrej zabawie i zrobieniu czegoś tylko dla siebie.


Jak zgłosić się na wirtualny bieg?

Biegacze, którzy nie są w stanie pojawić się 25 maja w Łodzi, bo np. mieszkają na drugim końcu Polski, ale chcą online pobiec w Rossmann Run bez trudu mogą to zrobić. Wystarczy pobrać aktualną wersję aplikacji Rossmann PL i dołączyć do Klubu Rossmann. W aplikacji wyświetli się specjalny "kafelek" dotyczący biegu. Należy wybrać "Podejmuję wyzwanie!" i zarejestrować się zgodnie z dalszą instrukcją. Symboliczna opłata wynosi 5 zł. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze przekażemy sześciu różnym fundacjom wspieranym podczas biegu głównego: "Dom w Łodzi", "Ktoś", "Herosi", "Gajusz", "Polskie Towarzystwo Chorób Nerwowo-Mięśniowych" oraz "Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat". Każdy biegacz przy rejestracji decyduje na czyje konto trafi jego wpisowe.


Jak pobiec z aplikacją?

W dniu biegu, w sobotę 25 maja uczestnicy powinni uruchomić swoją aplikację Rossmann PL i pokonać dystans - od 1 do 10 km (każdy sam decyduje, ile chce i ile może przebiec). Każdy pełen przebiegnięty kilometr to 5 proc. rabatu na zakupy w Rossmannie. Biegacze, którzy przebiegną cały dystans, czyli 10 kilometrów, zdobędą aż 50 proc. rabatu!

1. Bieg rozpoczyna się po kliknięciu "Start" w aplikacji, a kończy w momencie, kiedy naciśnie się "Stop".
2. Udział w biegu można wziąć tylko jeden raz, o dowolnej porze w sobotę 25 maja.
3. Limit czasowy na przebycie całej trasy (10 km) wynosi 2 godziny od momentu naciśnięcia "Start". Biegu nie można "zapauzować" i przebiec "na raty".
4. Aplikacja Rossmann PL to jedyny sposób na udział w biegu wirtualnym - tylko w tym miejscu można się zarejestrować. Przesłanie wyniku bezpośrednio do organizatora lub screenu z innej aplikacji biegowej nie będzie brane pod uwagę.
5. Aby wykluczyć możliwość komplikacji w dniu biegu, w aplikacji przygotowaliśmy tryb testowy. Zachęcamy, aby w ramach treningu przetestować jego działanie.  
6. W ustawieniach aplikacji należy wyrazić zgodę na lokalizację GPS telefonu. Urządzenie powinno być naładowane.


Biegacze stacjonarni również powinni zarejestrować się w aplikacji

Osoby startujące w Łodzi i chcące uzyskać kupon rabatowy do drogerii Rossmann, koniecznie powinny zarejestrować się do biegu z aplikacją Rossmann PL. Dokładnie tak samo jak biegacze z innych miejsc w Polsce, na starcie powinni kliknąć "Start", a po ukończeniu trasy - "Stop". Tylko w ten sposób można otrzymać rabat na zakupy w Rossmannie. Udział w biegu stacjonarnym bez rejestracji do biegu z aplikacją nie jest równoznaczny z otrzymaniem kuponu.


Kupon rabatowy i warunki wykorzystania

Do konta w aplikacji Rossmann PL zostanie przypisany kupon rabatowy o "wybieganej" wartości. Biegacz otrzyma go najpóźniej do 27 maja do godz. 23:59. Należy pamiętać, że kupon działa jednorazowo, wyłącznie w drogeriach stacjonarnych. Nalicza się od cen regularnych i nie łączy z innymi promocjami oraz Rossmann GO. Kupon jest ważny do 31 maja 2024 roku. Rabat naliczy się przy zakupach do kwoty 300 złotych. Rabatowi nie podlegają produkty z następujących kategorii: produkty lecznicze i wyroby medyczne, preparaty do początkowego żywienia niemowląt i produkty służące do karmienia niemowląt, alkohol, karty podarunkowe, a także inne produkty, które zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa nie mogą być promowane lub sprzedawane w obniżonej cenie.


Zdjęcia i informacja: serwis prasowy Rossmann

Materiał PRAutor: Redakcja
Data publikacji: 24-04-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES