Podróż na "Planetę TikTok"

<
Gallery image
>
Podróż na "Planetę TikTok" 1
<
Podróż na "Planetę TikTok" 1Podróż na "Planetę TikTok" 2Podróż na "Planetę TikTok" 3Podróż na "Planetę TikTok" 4Podróż na "Planetę TikTok" 5Podróż na "Planetę TikTok" 6Podróż na "Planetę TikTok" 7Podróż na "Planetę TikTok" 8Podróż na "Planetę TikTok" 9Podróż na "Planetę TikTok" 10Podróż na "Planetę TikTok" 11Podróż na "Planetę TikTok" 12
 
>
 
 

13 października w Warszawie w klubie Level 27 odbył się pierwszy oficjalny event zorganizowany przez TikTok. Zaproszono ponad 100 najważniejszych twórców oraz przedstawicieli agencji i partnerów biznesowych.


100 topowych influencerów aplikacji TikTok bawiło się na pierwszym oficjalnym wydarzeniu w Polsce.

Impreza na "Planecie TikTok" była niezwykłą przygodą dzięki zaproszonym gościom jak i wielu kreatywnym, wprost nieziemskim atrakcjom. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć Marysi Jeleniewskiej, Kingi Sawczuk, Leny Moonlight, Magic of Y, Sabinitty (Sabina Pawlik) i Marleny Sojki z Kubą Norkiem. Dołączyli do nich również twórcy dotychczas kojarzeni z innymi platformami jak Sylwester Wardęga, Adrianna Skon, Lil Masti czy Mery Spolsky.

TikTok to jedno z najpopularniejszych mediów społecznościowych na świecie przeznaczona dla krótkiej formy wideo. Została ona najczęściej pobieraną aplikacją roku 2018.

"Chcemy pogratulować TikTokerom sukcesów i w dalszym ciągu aktywnie wspierać ich w rozwoju karier" - powiedziała Alicja Zmigrodzka, Poland Community Manager.

Użytkownicy TikTok  tworzą wspierającą się wzajemnie społeczność, która nie ma sobie równych w kreowaniu krótkich komediowych treści, zdobywając przy tym wielomilionowe wyświetlenia na całym świecie. Nie brakuje tu również treści związanych z modą, sportem, czy uroczymi zwierzakami. TikTok nie odcina się jednak od muzycznej przeszłości, wprost przeciwnie, to jedno z najlepszych miejsc do wykreowania nowych viralowych hitów. Oprócz Cleo czy Margaret do aplikacji dołączyły ostatnio w wielkim stylu chociażby Kayah czy Katarzyna Nosowska.

Podczas imprezy odbył się występ grupy artystycznej GravityArt oraz grupy tanecznej Patman Crew, która zaprezentowała kosmiczne  interaktywne show. Dla gości została udostępniona strefa z makijażem fluo, odbyły się warsztaty z miksowania muzyki i pokaz barmański. Goście mieli także okazję do zagrania w kosmiczną grę sterowaną umysłem i do porozmawiania z robotem humanoidalnym. Partnerami wydarzania byli: Eska Radio, Red Bull, Eska TV, Level 27, Stacja Grawitacja oraz NYX Professional Makeup.

Więcej relacji z wydarzenie można znaleźć na TikToku wpisując: #tiktokprzejmujewarszawę.Autor: Redakcja
Data publikacji: 21-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności