Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley

<
Gallery image
>
Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 1
<
Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 1Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 2Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 3Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 4Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 5Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 6Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 7Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 8Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 9Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 10Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 11Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 12Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 13Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 14Prezentacja nowości makijażowych marki Sisley 15
 
>
 
 

W luksusowych wnętrzach warszawskiego Hotelu Bristol, odbyła się prezentacja nowości kosmetycznych marki Sisley z kategorii makijażu. Na tegoroczną jesień marka przygotowała kilka nowości oraz wzbogaciła znane i lubiane produkty o dodatkowe, modne odcienie.


Sisley Le Phyto-Rouge to niezwykle zmysłowa pomadka pielęgnacyjna, która dostępna będzie w 20 dynamicznych i pełnych koloru odcieniach. Jej nawilżająca formuła o przedłużonej trwałości koloru, zapewnia idealny komfort, utrzymując się przez 8 godzin. Świetliste odcienie pomadek dopasowują się do wszystkich tonacji skóry i zaspokajają potrzeby kobiet z całego świata – o każdym kolorze skóry. Podczas spotkania zaprezentowano również wyjątkowy korektor rozświetlający w formie pisaka - Stylo Lumière, wydobywający blask skóry, który jednym gestem rozświetla cerę, kamufluje oznaki zmęczenia, momentalnie wygładza zmarszczki oraz drobne linie. Tej jesieni także ceniona na całym świecie kolekcja kredek z motywem zebry Phyto-Eye Twist powiększy się o 3 nowe, bardziej intensywne odcienie, Phyto-Lip Twist zyska jeden dodatkowy kolor, a gamę róży na policzki Phyto-Blush Twist zasilą dwa nowe, rozświetlające odcienie.

"Wszystkie z tych produktów są wyjątkowe i dopracowane w najmniejszym szczególe. Pracuję z tymi nowościami już od kilku dni i jestem absolutnie zafascynowana rozświetlaczem Stylo Lumière, który znakomicie wtapia się w skórę i czyni ją piękniejszą. Pomadki z kolei są tak intensywnie nasycone pigmentem, że nawet przy jasnym kolorze, ma się wrażenie niezwykłej soczystości. To wszystko wygląda ekskluzywnie, luksusowo i po prostu przepięknie" - powiedziała Beata Milczarek, makijażystka gwiazd.

"Dziś przede wszystkim urzekły mnie przepiękne kolory pomadek. Znalazłam coś nowego dla siebie – od dziś ciemne brązy królują w mojej kosmetyczce, dzięki nowym odcieniom pomadek Sisley. Jestem również pod wrażeniem rozświetlaczy, które w magiczny sposób wygładzają skórę. Już w dotyku czuć, że jest w nich specjalna baza, która wypełnia zmarszczki pod oczami, czyniąc ten kosmetyk czymś w rodzaju naturalnego jedwabiu nakładanego na skórę" - dodała Anna Orłowska.

Tej jesieni uwielbiana na całym świecie kolekcja kredek Phyto-Lip Twist z motywem zebry powiększy się o nowe, bardziej intensywne odcienie. Sisley oferuje 23 odcienie Phyto-Lip Twist, aby zaspokoić wszystkie oczekiwania i dopasować się do każdego stylu makijażu. Kredka Phyto-Eye Twist jest teraz dostępna w 15 różnych odcieniach.

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć znanych makijażystek, które od lat wierne są produktom z logo Sisley, a także gwiazd, które również cenią sobie kosmetyki tej marki. Pojawiły się m.in. Karolina Szostak, Gosia Baczyńska, Bogna Sworowska, Kinga Dębska.

"Sisley znowu mnie zaskoczył. Rozkochałam się dziś w nowych szminkach – wybrałam sobie trzy piękne odcienie, a szczególnie urzekła mnie intensywna czerwień, która wpada w pomarańcz. Nigdy nie noszę szminek ciemniejszych niż delikatny róż, czy beż, ale z Sisleyem warto ryzykować!" - powiedziała Bogna Sworowska.

"Pamiętam dokładnie moje pierwsze spotkanie z marką Sisley – zakochałam się wówczas w błyszczyku Sisley i od tamtej pory bacznie przyglądam się produktom tej marki. Dziś znowu zachwyciły mnie pomadki, o pięknych kolorach, którym nadano nazwy różnych, znanych miast świata. Jadąc na wakacje, można symbolicznie zabrać ze sobą szminkę w danym kolorze, to świetny pomysł. Cenię tę markę również za to, że każdy z tych produktów spełnia też funkcję pielęgnacyjną. To dla mnie bardzo ważne w makijażu" - wyznała Karolina Szostak.

"Kiedyś kosmetyki nie były dla mnie tak ważne, ale później poznałam markę Sisley. Okazało się, że kosmetyk może być zdrowy, dobrze pielęgnować skórę i poprawiać samopoczucie. Wpadłam więc po uszy. Jako że noszę siwe włosy, staram się dobierać do nich sporo koloru, dlatego dziś zachwyciły mnie kolorowe pomadki i róże do policzków. Dzięki tym kosmetykom nie czuję się wymalowana, tylko po prostu dodaję sobie blasku" - przyznała Kinga Dębska.

"Markę Sisley znam od zawsze i jest to dla mnie synonim najlepszej jakości. To marka z wielkimi tradycjami, ale idąca za tym, co nowe i wręcz wyprzedzająca trendy. Dziś na ustach mam piękną pomadkę z najnowszej kolekcji, której kolor nazywa się Kioto – dzięki niej przypomniałam sobie moją podróż do Japonii i noc spędzoną właśnie w Kioto" - dodała Gosia Baczyńska.
Zdjęcia: AKPA Polska PressAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności