Sephora lubi pomagać! Na święta...

<
Gallery image
>
Sephora lubi pomagać! Na święta... 1
<
Sephora lubi pomagać! Na święta... 1Sephora lubi pomagać! Na święta... 2Sephora lubi pomagać! Na święta... 3Sephora lubi pomagać! Na święta... 4
 
>
 
 

W perfumeriach stacjonarnych Sephora i na sephora.pl zadebiutowała już kolekcja świąteczna marki. Jak co roku, wśród propozycji prezentowych na zbliżający się sezon, znajdziemy uroczy gadżet - lampkę nocną dla najmłodszych. Cały dochód z jej sprzedaży Sephora w Polsce przeznacza na realizację programu Fun.Tech.Future., który od 4 lat organizuje Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką. Jego celem jest realne wsparcie młodzieży z nieuprzywilejowanych grup społecznych w wejściu na rynek pracy.


W czterech dotychczasowych edycjach programu Fun.Tech.Future. udział wzięło już ponad 530 młodych osób. Korzystały one z warsztatów online i webinarów prowadzonych zarówno przez ekspertki fundacji, jak i partnerów projektu takich jak Sephora oraz TikTok. Zrekrutowanych przez Fundację 5 uczestników miało też możliwość odbyć płatne, dwumiesięczne staże w perfumeriach Sephora pod opieką dedykowanych mentorów – pracowników firm, a także wziąć udział w indywidualnych konsultacjach zawodowych, które pomogą im w określeniu swoich celów i dalszej ścieżki kariery.

Program Fun.Tech.Future. inicjalnie skierowany był do dziewcząt z domów dziecka i pieczy zastępczych. Wraz z kolejnymi edycjami, organizatorzy zdiagnozowali dodatkowe grupy młodzieży, które potrzebuję wsparcia, motywacji i zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych. Obecnie program adresowany jest do młodych ludzi z szeroko rozumianych grup nieuprzywilejowanych społecznie, które z uwagi np. na miejsce zamieszkania, status społeczny czy ekonomiczny, napotykają na bariery już na samym starcie wchodzenia w dorosłość.

"Młodzi ze środowisk wykluczonych lub nieprzywilejowanych ze względu na ograniczenia systemu edukacyjnego nie są przygotowani do wymogów współczesnego rynku pracy. A prawda jest taka, że znalezienie pracy, to często dla nich jedyna szansa na lepszą przyszłość i osiągnięcie niezależności finansowej. Oni szczególnie potrzebują wsparcia jakie oferujemy w ramach programu Fun. Tech. Future. przy udziale marek Sephora i TikTok" - mówi Olga Legosz, współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

"Staż pozwolił mi poznać tajniki pracy tak ogromnej sieci perfumerii i zagłębić się w reguły obsługi klienta. To była super przygoda. Nie pomyślałabym, że wypełnienie jednego formularza będzie początkiem tylu dobrych doświadczeń i wspomnień." - Magdalena Laskowska, uczestniczka stażu Fun.Tech.Future w Sephora w 2022 roku.

"Bardzo cieszę się, że już po raz piąty możemy zaprosić naszych klientów w tym bardzo szczególnym czasie do wspólnego działania i dofinansowania Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Mamy poczucie, że dzięki tego typu akcjom realnie pomagamy młodym osobom stawiać pierwsze kroki na rynku zawodowym, ale też realizujemy filozofię piękna Sephora, której jednym z elementów jest niesienie pomocy innym" - mówi Małgorzata Dzięcielewska, Dyrektor Marketingu i Asortymentu Sephora w Polsce i Czechach.

Więcej o projekcie Fun.Tech.Future. na: https://sukcespisanyszminka.pl/fun-tech-future/

Lampka Sephora Favorites dostępna jest we wszystkich perfumeriach Sephora oraz na www.sephora.pl od listopada do wyczerpania zapasów.

Cena: 56 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-11-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES