Sephora premiuje użytkowników recyklingu

<
Gallery image
>
Sephora premiuje użytkowników recyklingu 1
<
Sephora premiuje użytkowników recyklingu 1Sephora premiuje użytkowników recyklingu 2Sephora premiuje użytkowników recyklingu 3Sephora premiuje użytkowników recyklingu 4
 
>
 
 

Sephora, która w ubiegłym roku uruchomiła w swoich perfumeriach program recyklingu opakowań, dołącza do grona partnerów EcoTech System - ogólnopolskiego operatora motywacyjnego systemu gospodarki odpadami. Użytkownicy stworzonej przez EcoTech System aplikacji Eco Portfel, mogą wymieniać zebrane za oddane opakowania punkty, na ofertę specjalną przygotowaną przez Sephora Collection w perfumerii internetowej Sephora.


Działanie na rzecz ekoedukacji i wzmacnianie postaw konsumenckich w obszarze dbałości o środowisko są wpisane w rozwój i strategię Sephora oraz jej marki własnej Sephora Collection. Od października ubiegłego roku klienci perfumerii Sephora mogą korzystać z zaawansowanego programu recyklingu opakowań po kosmetykach i zostawiać puste opakowania w perfumeriach, wrzucając je do dedykowanych, zielonych pojemników.

"Mamy świadomość, że jesteśmy na początku naszej drogi, a zmiana zachowań i przyzwyczajeń wymaga czasu. Dlatego staramy się zachęcać systematycznie naszych klientów do aktywnego korzystania z programu recyklingu m.in. poprzez oferty specjalne w naszych perfumeriach. Dołączając do grona partnerów EcoTech System, chcemy wspierać i premiować odpowiedzialnych konsumentów, którzy oddają opakowania do recyklingu, również poza naszymi perfumeriami" - mówi Sergiusz Osmański, Dyrektor Artystyczny i PR Sephora Polska.

Motywacyjny System Gospodarowania Odpadami EcoTech System, to innowacyjny sposób segregacji odpadów opakowaniowych przy użyciu nowych technologii z wykorzystaniem recyklomatów i Aplikacji mobilnej ECO Portfel. Recyklomaty EcoTech System obecne są już w 9 miastach w Polsce m.in. w Warszawie, Krakowie, Sopocie, ale też w mniejszych miejscowościach jak Busko Zdrój czy Słubice. Z aplikacji Eco Portfel korzysta już blisko 25 000 osób w całej Polsce.

"Recyklomaty są bardzo atrakcyjnym i skutecznym narzędziem promowania idei recyklingu i przypominania, że warto segregować odpady i dbać o nasze środowisko. Cieszymy się, że Sephora dołączyła do grona naszych Partnerów, a nasi Użytkownicy zyskali atrakcyjne oferty w aplikacji mobilnej "ECO Portfel" i na sephora.pl. Chcemy motywować i nagradzać mieszkańców za segregację, zachęcać do aktywnego zaangażowania się w działania na rzecz planety" - mówi Konrad Romek, Prezes Zarządu EcoTech System.

Aby skorzystać z rozwiązania wystarczy pobrać mobilną aplikację "ECO Portfel" na smartfon i korzystać z recyklomatu, który automatycznie sortuje odpady opakowaniowe, a system rejestruje wszystkie transakcje oraz nagradza użytkownika za segregację przypisując do jego konta odpowiednią ilość ECO-punktów, które można wymienić na benefity takie jak: nagrody, zniżki i rabaty u Partnerów projektu. Inicjatywa jest skierowana do wszystkich wrażliwych na ekologię i zainteresowanych efektywnym i prospołecznym sposobem segregowania odpadów.

Więcej o projekcie i EcoTech System znajdziesz na:

https://www.segregujeszzyskujesz.pl
https://www.ecotechsystem.eu/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności