Sephora Wonderland - wyjątkowe wydarzenie dla entuzjastów świata piękna już 24-26 czerwca w Warszawie!

<
Gallery image
>
Sephora Wonderland 2022 1
<
Sephora Wonderland 2022 1Sephora Wonderland 2022 2Sephora Wonderland 2022 3Sephora Wonderland 2022 4Sephora Wonderland 2022 5Sephora Wonderland 2022 6Sephora Wonderland 2022 7Sephora Wonderland 2022 8Sephora Wonderland 2022 9Sephora Wonderland 2022 10Sephora Wonderland 2022 11Sephora Wonderland 2022 12Sephora Wonderland 2022 13Sephora Wonderland 2022 14
 
>
 
 

19 maja na www.ebilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na długo wyczekiwane wydarzenie - Sephora Wonderland. Jeśli kochasz kosmetyki, lubisz testować i eksperymentować z makijażem, nie możesz żyć bez pielęgnacji skóry, uwielbiasz odkrywać nowości zapachowe, a do tego chcesz spotkać się z najciekawszymi zagranicznymi i polskimi guru piękna– po prostu nie może Cię zabraknąć na Sephora Woderland. Wydarzenie potrwa 3 dni, począwszy od 24 czerwca, na terenie Arkad Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie. Sprawdź szczegóły już dziś i rozpocznij pięknie swoje wakacje!


● 24-26 czerwca, Zamek Królewski w Warszawie, Arkady Kubickiego.
● Blisko 50 stref najgorętszych, światowych marek.
● Nowości kosmetyczne.
● Niezapomniane warsztaty i spotkania z ekspertami.
● Wyjątkowy prezent dla Ciebie – paczka pełna nowości i kosmetycznych niespodzianek od marek partnerskich.
● Bilety do kupienia na www.ebilet.pl


Sephora Wonderland - wizualizacja wejścia głównego / Arkady Kubickiego

Sephora Wonderland to przede wszystkim świat pełen niezwykłych stref i atrakcji wykreowanych przez Sephora i jej partnerów m.in.: Fenty Beauty by Rihanna, PatMcGrath, Rare Beauty, OleHenriksen, Fresh, Armani, Helena Rubinstein, Estee Lauder, Drunk Elephant, Too Faced, Benefit i wielu, wielu innych. Nie zabranie w nich możliwości testowania, poznawania zarówno nowości produktowych, jak i odkrywania trendów w pielęgnacji, zapachach i makijażu, czy zdobycia porcji wiedzy w czasie warsztatów z ekspertami marek. W każdej z blisko 50. stref czekać będą na Ciebie eksperci marki, jak i nietuzinkowe instalacje i aranżacje, w których wykonasz niepowtarzalne zdjęcia. Będzie też okazja do odkrycia marki pielęgnacyjnej, która zadebiutuje właśnie na Sephora Wonderland...


Masterclass z guru świata beauty

Podczas 3 dni Sephora Wonderland spotkać możesz się z topowymi ekspertami świata piękna i uczestniczyć w ich Mastercalss! Sephora zapowiada udział m.in. prawdziwie wyjątkowych makijażystek – Mimi Choi (@mimles), Dolly Okoriko (@dolli.glam), Patrycji Dobrzenieckiej (@patrycjadobrzenieckamakeup), a także polskich gwiazd Instagrama w świecie beauty – Klaudii Owczarek (@klaudia.owczarek), Klaudii Jóźwiak (@klaudia_jozwiak_makeup), znanej m.in. z TVN Style - Anny Galińskiej(@galianomakeup) oraz Dr Alicji Śliwowskiej (@dr_scura) – jednej z najbardziej cenionych ekspertów pielęgnacji w Polsce.


Wyjątkowe prezenty dla odwiedzających

Każdy, kto odwiedzi Sephora Wonderland wyjdzie z imprezy nie tylko pełen wrażeń, wiedzy i udanych zdjęć, ale otrzyma również w cenie biletu wyjątkową paczkę pełną kosmetycznych niespodzianek od Sephora – nawet o wartości 700 zł (zawartość prezentu uzależniona jest od typu biletu).


Wybierz swój bilet już dziś!

Na ebilet.pltrwa już sprzedaż biletów na Sephora Wonderland. Możesz wybrać spośród 3 wariantów:

Bilet Sephora Explorer w cenie 159 zł. Dzięki niemu jako pierwszy, odwiedzisz wszystkie strefy marek, weźmiesz udział w masterclass z Anną Galińską i spotkasz się z innymi ekspertami piękna. Otrzymasz również gwarantowany prezent kosmetyczny od Sephora Collection i partnerskich marek o wartości ok. 100 zł, weźmiesz udział w konkurach i skorzystasz z przekąsek przygotowanych na miejscu. Bilet ten obowiązuje 24. czerwca w godzinach 10:00–14:00.

Bilet Sephora Fan w cenie 299 zł. Z tym biletem możesz odwiedzić Sephora Wonderland 25 lub 26. czerwca. Oprócz wspominanych wyżej atrakcji, czekają na Ciebie do wyboru masterclass z Klaudią Jóźwiak lub Dr Scura. Otrzymasz też gwarantowany prezent – pełen produktów kosmetycznych o wartości min. 700 zł. Na zabawę masz cały dzień – bilet obowiązuje w godzinach 10:00-20:00.

Bilet Sephora Addict w cenie 399 zł. Dzięki niemu skorzystasz ze wszystkich atrakcji strefowych przygotowanych przez partnerskie marki, a dodatkowo czekają na Ciebie do wyboru masterclass, które poprowadzą topowe osobowości świata piękna znane m.in. z instagrama takie jak. Mimi Choi, Dolly, Patrycja Dobrzeniecka, czy Klaudia Owczarek. Twoją wizytę osłodzi gwarantowana paczka pełna kosmetyków o wartości min. 700 zł. Spiesz się – ilość tych biletów jest limitowana!

Zanurz się w świecie piękna, poczuj ducha marki Sephora i baw się doskonalone podczas Sephora Wonderland!

Patronem medialnym wydarzenia jest www.wirtualnapolska.pl Więcej informacji o wydarzeniu na www.sephorawonderland.pl

Bilety na www.ebilet.pl



Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-05-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES