Sephora wspiera edukację zawodową dziewcząt z domów dziecka

<
Gallery image
>
Sephora lubi pomagać 1
<
Sephora lubi pomagać 1Sephora lubi pomagać 2Sephora lubi pomagać 3Sephora lubi pomagać 4
 
>
 
 

Dochód ze świątecznej, uroczej lampki sowy, sprzedawanej od listopada we wszystkich perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl, wesprze nowy projekt Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką – FUN. TECH. FUTURE. Ogólnopolski projekt fundacji Olgi Kozierowskiej, skierowany jest do utalentowanych dziewcząt z domów dziecka i ubogich rodzin, wkraczających na rynek pracy. Sephora Polska kontynuuje współpracę z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką. "Sowia lampka", która jest jednym z produktów oferty świątecznej Sephora Collection, już trafiła do wszystkich perfumerii Sephora oraz perfumerii internetowej na www.sephora.pl. Cały dochód z jej sprzedaży wesprze nowy program Fundacji.


Czym jest FUN. TECH. FUTURE.?

FUN. TECH. FUTURE. (https://sukcestoja.pl/ftf/) to program edukacyjno-zawodowym z elementami job shadowingu i mentoringu, stworzony z myślą o młodych kobietach w wieku 18-19 lat, które właśnie wchodzą w dorosłość́ i potrzebują motywacji, konkretnej wiedzy oraz wsparcia, by zbudować kompetencje potrzebne do wejścia na rynek pracy. Wszystko po to, aby pomóc im w usamodzielnieniu się i ułatwić wejście w dorosłość. Główne elementy projektu to:
• warsztaty w wybranych lokalizacjach w całej Polsce,
• dedykowane kursy on-line i video pigułki wiedzy,
• płatne staże
• oraz mentoring dla najzdolniejszych uczestników podczas kampusu.


"Dziewczęta opuszczające domy dziecka i rozpoczynające dorosłość są bardzo słabo przygotowane do wchodzenia na rynek pracy. Różne raporty i badania pokazują̨, że brakuje im podstawowej wiedzy, która mogłaby im pomóc w napisaniu CV, znalezieniu pracy lub założeniu własnej działalności. Chcemy przeciwdziałać wykluczeniu i dać im realną szansę na zmianę. Problem dotyczy rocznie ok. 3 tys. dziewcząt – zarówno tych, które decydują się opuścić́ dom dziecka, jak i tych, które po ukończeniu 18 lat pozostają w placówce, by kontynuować naukę" - mówi Olga Kozierowska, współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.


Sephora lubi pomagać!

Już po raz drugi w tym roku Sephora wspiera lokalną fundację poprzez sprzedaż dedykowanego produktu w swoich perfumeriach.

"Okres przedświąteczny i świąteczny sprzyja wspieraniu innych i pomaganiu. Mamy nadzieję, że nasza lampka będzie cieszyła się zainteresowaniem klientów, którzy dzięki niej poczują magię świąt i wraz z nami wesprą realizację projektu FUN. TECH. FUTURE." - mówi Małgorzata Dzięcielewska, Dyrektor Marketingu Sephora Polska. "Sephora w Polsce oraz na świecie, dodaje kobietom wiary we własne możliwości. Inspirujemy, uczymy, podpowiadamy jak m.in. poprzez pracę nad własnym wizerunkiem, wejść na rynek pracy. Pomagamy też przekazując swoje biznesowe know how na przykład poprzez wsparcie kobiecych start-upów kosmetycznych, dzięki projektowi Sephora Stands Accelerate. Współpraca z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką silnie wpisuje się w naszą globalna wizję działań CSR" - dodaje.

"Sowia lampka" Sephora Collection dostępna jest we wszystkich perfumeriach Sephora oraz na www.sephora.pl od listopada do wyczerpania zapasów.

Cena: 49 zł

Więcej informacji o programie FUN. TECH. FUTURE na https://sukcestoja.pl/ftf/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-11-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności