Sephora wspiera zbiórkę Fundacji Siepomaga

<
Gallery image
>
Sephora wspiera zbiórkę Fundacji Siepomaga 1
<
Sephora wspiera zbiórkę Fundacji Siepomaga 1Sephora wspiera zbiórkę Fundacji Siepomaga 2
 
>
 
 

Już od 3 tygodni na www.sephora.pl trwa specjalna akcja Sephora, dzięki której każdy może zaangażować się w ogólnopolską zbiórkę Fundacji Siepomaga na niezbędne wyposażenie placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią. Cały dochód z wybranych produktów Sephora Collection dedykowanych akcji, Sephora przekazuje Fundacji. Co wtorek na sephora.pl czeka nowa oferta, a w niej takie hity jak Maskara Size UP czy linia pielęgnacyjna Sephora Good for Skin.


Zbiórka prowadzona przez Fundację Siepomaga powstała po to, by móc zebrać środki na niezbędne wyposażenie powstających właśnie oddziałów zakaźnych i wszystkich placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią: https://www.siepomaga.pl.

Fundacja monitoruje sytuację i jest w stałym kontakcie ze wszystkimi szpitalami, które zgłaszają się do niej z prośbą o wsparcie. Środki zbierane przez Fundację przeznaczane są sukcesywnie na zakup takiego wyposażenia dla personelu medycznego jak: kombinezony, maski, rękawiczki, czepki, ochraniacze na buty czy przyłbice.

"W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, priorytetem Sephora stało się bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów, pracowników oraz współpracowników. Od 14 marca nasze stacjonarne perfumerie pozostają zamknięte. Sercem Sephora stała się nasza perfumeria internetowa sephora.pl i to właśnie dzięki niej mogliśmy zaangażować się we wsparcie dla polskiej służby zdrowia." - mówi Małgorzata Dzięcielewska, Dyrektor Marketingu Sephora Polska.

"Od 27 marca na dedykowanej naszej akcji stronie na sephora.pl, oferujemy wybrane produkty Sephora Collection, z których cały dochód przekazujemy na zbiórkę Fundacji Siepomaga. W każdym tygodniu proponujemy nowe produkty zarówno do makijażu, jak i pielęgnacji – w tym naszą kultową linię Sephora Collection Good for Skin, czy bestsellerową maskarę Size Up. Zachęcamy wszystkich, by w ten bardzo przyjemny sposób – poprzez zakup ulubionych produktów Sephora, wraz z nami wesprzeć działania Fundacji. Razem mamy wielką moc!" - dodaje Małgorzata Dzięcielewska.

Dzięki prowadzonej akcji Sephora udało się zebrać już kilkadziesiąt tysięcy złotych, które przekazane zostały na konto zbiórki. Akcja trwa na www.sephora.pl do 20 kwietnia 2020 roku włącznie.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-04-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności