Suknia Carlo Rossi "najsłodszą" kreacją na Fashion Week Poland

<
Gallery image
>
Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 1
<
Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 1Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 2Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 3Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 4Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 5Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 6Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 7Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 8Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 9Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 10Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 11Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 12Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 13Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 14Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 15Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 16Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 17Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 18Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 19Suknia Carlo Rossi na Fashion Week Poland 20
 
>
 
 

"Mała słodka" suknia Carlo Rossi to największe zaskoczenie pierwszego dnia pokazów Fashion Week Poland. Wyjątkowa kreacja zaprezentowana przez Annę Wendzikowską urzekła publiczność bielą unikalnych storczyków oraz blaskiem milionów kryształków cukru i gwiezdnego pyłu Swarovskiego.


Pokaz wyjątkowej "Małej słodkiej" sukni Carlo Rossi był najbardziej zaskakującym wydarzeniem pierwszego dnia FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Zaprezentowana suknia inspirowana najnowszym białym słodkim winem Carlo Rossi Moscato, to projekt na miarę światowych wybiegów. Kreacja niczym haute couture olśniła nie tylko formą i wspaniałym kunsztem projektantki Aleksandry Kmiecik oraz duetu florystów Sekunda&Sieradzan, ale przede wszystkim niepowtarzalnym materiałem - najpiękniejszymi białymi kwiatami świata, z których została utkana.

Do stworzenia "Małej słodkiej" sukni Carlo Rossi wykorzystano 1000 kwiatów unikalnej odmiany storczyków - Vanda. Niepowtarzalnego blasku i słodyczy dodało kreacji pokrycie delikatnych płatków milionami kryształów cukru oraz gwiezdnego pyłu Swarovskiego. Połączenie trzech niepowtarzalnych materiałów dało olśniewający efekt, który podkreślił dodatkowo wybór modelki. Kreację na wybiegu zaprezentowała Anna Wendzikowska, znana aktorka i dziennikarka.

"Mała słodka" suknia Carlo Rossi to projekt, który mógłby zostać zaprezentowany obok najwybitniejszych kreacji haute couture wpisanych do kanonu ikon mody. Połączenie słodkiej bieli, tysiąca kwiatów storczyków z mroźnym blaskiem kryształów dało zniewalający efekt, idealnie odzwierciedlający kobiece piękno." - powiedziała Anna Wendzikowska.

Zjawiskowa "Mała Słodka" inspirowana światem marki Carlo Rossi, to jeden z najambitniejszych polskich projektów zaprezentowanych podczas tegorocznego FashionPhilosophy Fashion Week Poland. To wyjątkowa kreacja, która podkreśla kobiecą delikatność, niewinność i słodkość. Dedykowana jest wielbicielkom stylu glamour, poszukującym nowoczesnej i niebanalnej wersji słynnej "małej czarnej" wykreowanej przez Coco Chanel.

Marka Carlo Rossi związana jest ze światem mody od 2012 roku, kiedy to po raz pierwszy została sponsorem FashionPhilosophy Fashion Week Poland.Zdjęcia: AKPA Polska PressAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 12-05-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES