Technogym otworzył swój pierwszy showroom w Polsce

<
Gallery image
>
Technogym otworzył showroom w Polsce 1
<
Technogym otworzył showroom w Polsce 1Technogym otworzył showroom w Polsce 2Technogym otworzył showroom w Polsce 3Technogym otworzył showroom w Polsce 4Technogym otworzył showroom w Polsce 5Technogym otworzył showroom w Polsce 6Technogym otworzył showroom w Polsce 7Technogym otworzył showroom w Polsce 8Technogym otworzył showroom w Polsce 9Technogym otworzył showroom w Polsce 10Technogym otworzył showroom w Polsce 11Technogym otworzył showroom w Polsce 12Technogym otworzył showroom w Polsce 13Technogym otworzył showroom w Polsce 14Technogym otworzył showroom w Polsce 15Technogym otworzył showroom w Polsce 16Technogym otworzył showroom w Polsce 17Technogym otworzył showroom w Polsce 18Technogym otworzył showroom w Polsce 19Technogym otworzył showroom w Polsce 20Technogym otworzył showroom w Polsce 21Technogym otworzył showroom w Polsce 22Technogym otworzył showroom w Polsce 23Technogym otworzył showroom w Polsce 24Technogym otworzył showroom w Polsce 25Technogym otworzył showroom w Polsce 26Technogym otworzył showroom w Polsce 27Technogym otworzył showroom w Polsce 28Technogym otworzył showroom w Polsce 29Technogym otworzył showroom w Polsce 30Technogym otworzył showroom w Polsce 31Technogym otworzył showroom w Polsce 32Technogym otworzył showroom w Polsce 33Technogym otworzył showroom w Polsce 34Technogym otworzył showroom w Polsce 35Technogym otworzył showroom w Polsce 36Technogym otworzył showroom w Polsce 37Technogym otworzył showroom w Polsce 38Technogym otworzył showroom w Polsce 39Technogym otworzył showroom w Polsce 40Technogym otworzył showroom w Polsce 41Technogym otworzył showroom w Polsce 42Technogym otworzył showroom w Polsce 43Technogym otworzył showroom w Polsce 44Technogym otworzył showroom w Polsce 45Technogym otworzył showroom w Polsce 46Technogym otworzył showroom w Polsce 47Technogym otworzył showroom w Polsce 48Technogym otworzył showroom w Polsce 49Technogym otworzył showroom w Polsce 50Technogym otworzył showroom w Polsce 51Technogym otworzył showroom w Polsce 52Technogym otworzył showroom w Polsce 53Technogym otworzył showroom w Polsce 54
 
>
 
 

Technogym, włoski producent sprzętu i akcesoriów fitness, a zarazem światowy lider branży wellness, otworzył swój pierwszy showroom w Warszawie. Butik mieści się w luksusowej lokalizacji, jaką jest Dom Dochodowy w Warszawie przy Placu Trzech Krzyży 3. Nowa lokalizacja skierowana jest do entuzjastów sportu i fitnessu, ale także do osób interesujących się nowoczesnymi technologiami treningowymi. Technogym, otwierając swój salon w Warszawie, pragnie przybliżyć świat profesjonalnego sprzętu i zdrowego stylu życia klientom indywidualnym. Showroom ma przede wszystkim zaprezentować urządzenia do użytku domowego i pokazać jak odpowiednio wykorzystać nowoczesną technologię multimedialną w treningu.


Nowa lokalizacja o powierzchni ponad 100m², wyposażona jest między innymi w sprzęty z linii Personal zaprojektowane przez włoskiego architekta Antonio Citterio, które dzięki swojemu eleganckiemu designowi znakomicie wzbogacą wnętrza domu, hotelu czy jachtu.

Linia Personal posiada w swojej ofercie szereg urządzeń cardio i siłowych. Jest to między innymi Cross Personal, który dzięki swojej płynnej pracy, odwzorowuje ruch nordic walking I sprawdza się zarówno wśród osób początkujących, jak i regularnie ćwiczących. Kolejnym sprzętem wartym uwagi jest bieżnia Run Personal, która dzięki zastosowanej technologii gwarantuje bezpieczny i efektywny trening w warunkach domowych. Dla zwolenników rowerów, Technogym proponuje dwa rozwiązania z linii Personal – Bike Personal, czyli rower pionowy i Recline Personal, czyli rower poziomy, który dzięki swojej budowie jest idealnym rozwiązaniem dla osób starszych, otyłych czy kobiet ciężarnych.

Dla zwolenników treningu funkcjonalnego stworzony został Kinesis, umożliwiający wykonanie ponad 250 ćwiczeń na całe ciało w wielu płaszczyznach. Wszystkie urządzenia z linii Personal łączy multimedialny ekran, który wzbogaca trening o nowe programy czy umożliwia stałe połączenie z internetem, skype’em i mediami społecznościowymi.

Pośród urządzeń domowych w showroomie znajduje się również atlas Unica, jedno z najbardziej kompleksowych rozwiązań, które umożliwia wykonanie 25 różnych ćwiczeń na zaledwie 1,5 m². Dla fanów biegania nieposiadających dużej przestrzeni w domu, Technogym proponuje mniejszą, kompaktową bieżnię MyRun, która uczy prawidłowej techniki biegu czy chodu.

Bardziej wymagający klienci znajdą także linię Skill, stworzoną przy współpracy ze sportowcami startującymi w Igrzyskach Olimpijskich. Linia ta posiada w swojej ofercie ergometr wioślarski, Skillrow, rower Skillbike, bieżnię Skillrun a także Skillmill napędzany siłą własnych mięśni. Linia ta dedykowana jest dla sportowców lub osób pragnących przekraczać swoje granice i urozmaicać trening.

Oficjalne otwarcie showroomu Technogym odbyło się 9 października w Domu Dochodowym. Uroczystość poprowadził znany prezenter telewizyjny, redaktor naczelny Elle MEN – Oliwier Janiak. Wśród gości znalazły się znane osoby takie jak Jakub Wesołowski, Anna Dec, Tomasz Iwan, Lefteris Kavoukis czy Andrzej Bargiel. Pojawiły się również osoby znane w świecie sportu i fitnessu m.in. Angelika Cichocka, Gosia Gałkowska i Małgorzata Mączyńska.


Technogym

Założony w 1983r. jest znanym na całym świecie producentem profesjonalnych urządzeń fitness. Technogym posiada w swojej ofercie urządzenia cardio, urządzenia siłowe, sprzęt funkcjonalny, a także wirtualną platformę MyWellness, gdzie klienci mają dostęp do zrealizowanych treningów i mogą na bieżąco monitorować swoje osiągnięcia zarówno z poziomu maszyn, jak i urządzeń mobilnych. Technogym obecny jest w ponad 100 krajach, gdzie zatrudnia ponad 2.000 pracowników.
Jako marka wiodąca w branży fitness i wellness, Technogym wyposaża ponad 80.000 klubów fitness oraz 200.000 apartamentów prywatnych. Ponadto, firma jest oficjalnym sponsorem ostatnich siedmiu Igrzysk Olimpijskich: Sydney 2000, Ateny 2004, Turyn 2006, Pekin 2008, Londyn 2012, Rio 2016 i Pjongczang 2018.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 18-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności