"Twój Styl Men" - nowy magazyn dla mężczyzn

Wydawnictwo Bauer pod marką miesięcznika dla kobiet "Twój Styl" 26 października br. wyda magazyn dla mężczyzn "Twój Styl Men". Tytuł ma mieć objętość co najmniej 200 stron.


Wydawca nie podaje ceny tytułu. Za przygotowanie magazynu "Twój Styl Men" odpowiada redakcja "Twojego Stylu".
Magazyn będzie skierowany do mężczyzn w wieku powyżej 30 lat. Pojawią się materiały o modzie, urodzie, podróżach, kulinariach, motoryzacji i sporcie. - "Chcemy celować w mężczyzn czytelniczek "Twojego Stylu" - ich mężów i synów. W piśmie będą pojawiały się wywiady ze sławnymi mężczyznami, ale też z osobami mniej znanymi" – mówi Marta Gądek, dyrektor segmentu pism luksusowych w biurze reklamy Wydawnictwa Bauer.

Wydawca zapewnia, że zainteresowanie reklamodawców nowym tytułem jest spore i sprzedał już 40 stron reklam. Pierwszy numer magazynu ma być dostępny w sprzedaży przez trzy miesiące.

Źródło info: www.press.pl
Źródło foto: Uomo ItalyAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 31-08-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności