Vogue Polska - jubileuszowe wydanie marcowe

Rok 2019 obfituje w jubileusze - Vogue Deutsch świętuje swoje 40-lecie, Vogue México y Latinoamérica 20 lecie, natomiast nasza rodzima edycja Vogue Polska ma już rok. Gwiazdami pierwszego wydania były dwie polskie supermodelki Małgosia Bela, która w magazynie pełni funkcję editor-at-large i Anja Rubik. Pierwszy, marcowy numer Vogue Polska trafił do sprzedaży 14 lutego, ale wcześniej można go było kupić w przedsprzedaży przez stronę Vogue.pl.


W kolejnych wydaniach goscily m.in.: Eva Herzigova, Natalia Vodianova, Adwoa Aboah, Kasia Smutniak, Christy Turlington, Monika Jac Jagaciak, Anja Rubik, Edie Campbell, Magdalena Cielecka i Joanna Kulig. Najnowszą, marcową okładkę zdobi wizerunek Małgosi Beli, która pozowała przed obiektywem duetu fotografów duetu Hill & Aubrey.


Zdjęcia: Hill & Aubrey / Total World
Stylizacja: Clare Byrne / Total World
Włosy: Jonathan de Francesco / LGA Management
Makijaż: Ciara O’Shea / LGA Management
Produkcja: Ela Czaja i Warsaw Creatives Team
Źródło foto: profil FB Vogue Polska
www.facebook.com/VoguePolska/photos/a.1692493134127565/2219096478133892/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 13-02-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności