Vogue Polska Uroda - wydanie specjalne

Wydanie specjalne ekskluzywnego magazynu o urodzie, wellness i stylu życia. Znajdziemy w nim piękne zdjęcia, najlepsze sesje modowe. Do tego wszystko o branży beauty, ciekawe teksty, rozmowy z ekspertami, modelkami, gwiazdami. W środku także wskazówki m.in. gdzie wybrać się w egzotyczną podróż i jakich kosmetyków używać.


Vogue Polska Uroda: aromaterapia, ekologiczne kosmetyki i koreańska pielęgnacja

Vogue to przede wszystkim moda. Ale nie chcemy się do niej ograniczać. Oprócz relacji z wybiegów czytelnicy znajdą więc na łamach naszego magazynu informacje o tym, co słychać w świecie kultury, historie nietuzinkowych postaci i najważniejsze tendencje w świecie urody. Wydanie poświęcone branży beauty było więc tylko kwestią czasu. A nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy skupili się tylko na zewnętrznej stronie piękna. Vogue Uroda to małe kompendium wiedzy na temat tego, jak sprawić, by ciało i umysł współgrały ze sobą w idealnej harmonii.

"Jeśli naprawdę kochasz naturę, wszędzie znajdziesz piękno". Wypowiedź Vincenta van Gogha nie bez powodu otwiera pierwszy numer Vogue Uroda. Słowa malarza można bowiem z łatwością odnieść nie tylko do czterech głównych trendów w pielęgnacji, które odkrywamy tego lata, ale także do zrealizowanej na Fuerteventurze sesji okładkowej. Przed obiektywem Marcina Tyszki stanęła czeska modelka i zapalona rysowniczka Hana Jirickova. Fotograf wspólnie z szefową stylistów Vogue Polska Karoliną Gruszecką nie tylko pokazują na klimatycznych fotografiach naturalne piękno, ale przede wszystkim przedstawiają trendy, które najmocniej oddziałują obecnie na branżę beauty.


Bo na siłę rażenia tej ostatniej nie można nie zareagować. Tylko w samych Stanach Zjednoczonych wartość przemysłu kosmetycznego wyceniano w 2017 roku na ponad 530 miliardów dolarów, z prognozą przekroczenia pułapu 860 miliardów w 2024 roku. Świat urody to jednak nie tylko kosmetyki. I właśnie taką holistyczną wizję, w której współgrają ze sobą ciało i umysł, staramy się przekazać w Vogue Uroda.


Zaczynamy od trendów, które bliżej niż z konkretnymi produktami związane są z dbaniem o kondycję ciała i ducha. Opowiadając o ekologicznych kosmetykach, zwracamy uwagę na to, że nie są one przejawem chwilowej mody, tylko, szerzej, zmiany świadomości społecznej. Zdradzamy tajniki powstawania spersonalizowanych produktów, podpowiadamy, jak dbać o stopy (nie tylko latem), zachęcamy, by w kwestii depilacji zaufać specjalistom, prezentujemy siłę kosmetyków na noc. Nie pozostajemy też obojętni na rosnącą popularność produktów używanych przed wysiłkiem fizycznym, w trakcie lub po nim. O sekrety pielęgnacji pytamy znane sportsmenki – lekkoatletkę Annę Jagaciak-Michalską i instruktorkę golfa Martynę Mierzwę-Szwonder.

W premierowej odsłonie Vogue Uroda przyglądamy się także uniseksowym zapachom. Zastanawiamy się, czy dzielenie perfum na damskie i męskie ma jeszcze sens i ile w tym rozróżnieniu marketingowej teorii, a ile indywidualnych upodobań. I prezentujemy najciekawsze kompozycje, w tym kolorowy tercet zapachów od Louis Vuitton, limitowaną edycję kultowego CK One na lato od Calvina Kleina i nasycone aromatem fasoli tonka Tonka Impériale Guerlain.


Nade wszystko kierujemy się jednak zasadą "W zdrowym ciele zdrowy duch". Dlatego szczerze opowiadamy o naszej drodze do zrównoważonego życia, podpowiadamy, gdzie szukać odprężenia i jak w pełni wykorzystywać możliwości płynące z relaksu. Jednocześnie dajemy wybór, z jednej strony prezentując zalety regularnego korzystania ze SPA, a z drugiej – zachęcając do tego, by z aromatyczną świecą, ulubionym kremem i olejkiem do ciała zaszyć się we własnej łazience. Oczywiście nie zapominamy o inspirujących postaciach. O porady zwracamy się do najlepszych specjalistów: psychologów, makijażystów i fryzjerów. A założycielkę marki Lilou Magdalenę Mousson-Lestang odwiedzamy w jej domu w Hiszpanii.

Vogue Uroda jest w sprzedaży od 10 lipca 2019.


Żródło foto i info: strona internetowa Vogue PolskaAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności