"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii Macieja Zienia

<
Gallery image
>
"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 1
<
"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 1"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 2"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 3"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 4"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 5"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 6"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 7"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 8"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 9"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 10"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 11"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 12"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 13"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 14"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 15"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 16"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 17"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 18"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 19"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 20"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 21"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 22"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 23"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 24"WięZIEŃ sukcesu" - premiera autobiografii 25
 
>
 
 

"Ta książka to nie spowiedź, bo nie szukam rozgrzeszenia. Nie ma pełnić funkcji terapii, bo to lepiej zostawić fachowcom. Nie jest też katalogiem moich osiągnięć, te każdy może sobie sprawdzić w sieci. Moja opowieść ma pokazać, ile warto zapłacić za spełnianie marzeń. Jak daleko można przesunąć granice dla sukcesu. I kto jest przy nas, kiedy go odnosimy, a kogo brakuje, gdy koniunktura się odwraca" - Maciej Zień.


Od dwudziestu lat gorące nazwisko na polskim i zagranicznym rynku modowym. Autor ponad czterdziestu kolekcji ubrań i właściciel marki Zień Home. Maciej Zień w szczerej rozmowie z Magdą Mazur opowiada o swoim dzieciństwie, młodości, pierwszej kolekcji oraz krętej, wyboistej drodze do sukcesu. I jego słodko-gorzkim smaku.
Wychował się w Lublinie, na osiedlach Kalinowszczyzna i Ponikwoda. Swoje dzieciństwo wspomina nie tylko poprzez rodzinę i najbliższe mu osoby, ale także poprzez kolory i faktury, które go otaczały na co dzień. Rodzice pragnęli, by został protetykiem, ale on już wtedy wiedział, że los spisał mu zupełnie inny scenariusz. Chciał spełniać swoje marzenia. Miłość do projektowania i szycia odziedziczył w genach. W jego domu szyło i dziergało się dużo - dobrze pamięta stukot babcinej maszyny do szycia marki Łucznik.

"Od najwcześniejszych lat patrzyłem na proces tworzenia ubrań. Siedziałem u stóp prababci, zbierałem skrawki materiałów i szyłem ubranka dla swojego misia. Takiego zwykłego burego misia, każdy miał wtedy taką maskotkę. Ten miś był moją pierwszą modelką. Ścinki, które zostawały Mamie czy babci, skrzętnie zbierałem do jakiegoś woreczka, tworząc zaplecze swoich kolekcji. Babcia była przeszczęśliwa oczywiście, bo kiedy była zajęta przy maszynie, ja gdzieś obok coś tam sobie dłubałem igłą i nitką, nie sprawiając nikomu kłopotu. A ja już wtedy chyba chłonąłem historię każdego z tych kawałków materiału, który w rękach kobiet z mojej rodziny zmieniał się w coś, co można było założyć, co zaczynało żyć nowym życiem i stawało się częścią naszej rodzinnej historii."

"WięZIEŃ sukcesu" to biograficzna powieść o skromnym chłopaku, który marzył o realizowaniu swoich pasji. Książka opatrzona jest licznymi zdjęciami z pokazów kolekcji, szkiców projektów oraz prywatnego, rodzinnego archiwum. Maciej Zień nie boi się trudnych tematów. Opowiada zarówno o swoich sukcesach, jak i porażkach. Sława bowiem bywa kapryśna i podstępna... 

Premiera książki odbyła się 29 listopada br. w restauracji mamy projektanta - Haliny Zień - St. Benedict przy ul. Bobrowieckiej 10 w Warszawie. Wnętrze restauracji zostało zaprojektowane przez Macieja Zienia. Na spotkaniu pojawili się dziennikarze i gwiazdy – przyjaciele designera m.in. Aneta Kręglicka, Katarzyna Sokołowska czy Hanna Bakuła. Wydarzenie poprowadził Mateusz Hładki.


Dane wydawnicze:

Autor: Maciej Zień
Tytuł: „Więzień sukcesu”
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Format: 150x210
Liczba stron: 160
Data premiery: 22 listopada 2017
Cena: 49,90 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 30-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności