Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie. Poznaj nowe ambasadorki

<
Gallery image
>
Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie 1
<
Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie 1Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie 2Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie 3Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie 4Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie 5Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie 6Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie 7Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie 8Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie 9Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie 10Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie 11Wystartowała 4. edycja kampanii #lubiesiebie 12
 
>
 
 

5 wspaniałych kobiet: Dorota Landowska, Julia Pietrucha, Katarzyna Zawadzka, Karolina Matusik, Monika Krzywkowska i Alina Adamowicz czyli Alka Positive dołączyły do grona ambasadorek 4. edycji znanej kobiecej akcji. Nowe ambasadorki 4.edycji kampanii #lubiesiebie to polityczka, psycholożka, aktorki i wokalistka, wszystkie mówią o potrzebie samoakceptacji, o jej roli w naszym życiu i za co warto siebie lubić, bo warto!


W ramach kampanii #lubiesiebie dyskutujemy co zrobić, aby zdrowo zakochać się w sobie i dlaczego samoakceptacja jest niezbędna do tego, by mówić o sukcesie osobistym. Mówimy o kluczowej roli samoakceptacji w życiu, będącej obok pewności siebie, jednym z dwóch filarów sukcesu.

Mówimy, że obok self love, bardzo ważne jest self care, czyli dbanie o siebie w wielu aspektach. I zachęcamy, aby ćwiczyć samoakceptację na co dzień.

Dorota Landowska, Julia Pietrucha, Katarzyna Zawadzka, Karolina Matusik, Monika Krzywkowska i Alina Adamowicz czyli Alka Positive powiększyły fantastyczne grono ambasadorek kampanii.

Dołączyły do Marii Sadowskiej, Doroty Williams, Lidii Popiel, Adrianny Palki, Agnieszki Więdłochy, Katarzyny Żak, Marty Lech-Maciejewskiej (Superstyler), Marioli Bojarskiej-Ferenc, Katarzyny Herman, Jowity Budnik, Joanny Liszowska, Małgorzaty Pieczyńskiej i Aleksandry Hamkało.


A tak o istocie lubienia siebie mówią ambasadorki 4. edycji:

Dorota Landowska - "Kiedy byłam bardzo młoda, nic mi się w sobie nie podobało. Nie byłam w stanie się zaakceptować. Teraz kiedy patrzę na stare zdjęcia, myślę czego ja od siebie chciałam końcu przyszedł ten czas kiedy jestem dojrzałą kobietą i wszystko jest tak jak powinno być. Zaczęłam siebie lubić, wręcz kochać szanować. Odkryłam w sobie moc, której życzę wszystkim. Czas jest lekarstwem".

Julia Pietrucha - "Lubię siebie za prostotę życia, którą wybrałam, za piękno swoje i osób, które mnie otaczają. To sprawia, że dobrze się czuje, że jest mi dobrze ze sobą. Wstaję rano i uśmiecham się do siebie. Akceptacja siebie powoduje, ze jest lepiej, myślę, ze warto uznać siebie takimi jakimi jesteśmy, a to sprawia, że i dla siebie będziemy lepsi, i dla innych".

Alka Positive - "Lubię siebie za empatię, za życzliwość, za odwagę, którą w sobie mam, za to, ze akceptuję siebie taką jaką jestem. I z głębi serca życzę każdej z nas zdrowej samooceny, bo ona jest kluczem do zrozumienia siebie i do tego aby budować lepsze, spokojniejsze życie".

Monika Krzywkowska - "Lubię siebie za spokój, za dystans, za konsekwencje. Mogę śmiało powiedzieć, że dziś lubię się bardziej niż kiedyś. Bardzo się cieszę, że dojrzałość nie musi oznaczać banicji z tych stref życia, które tak nierozerwalnie kojarzą się nam z młodością. I życzę wszystkim kobietom, aby umiały walczyć o siebie, dbać o siebie, lubić siebie, ale też odpuszczać w chwilach kiedy nie warto i umiały zobaczyć te momenty".

Katarzyna Zawadzka - "Lubię siebie za odwagę, za niezłomność , za to, że jestem otwarta , że akceptuję rzeczywistość taką jaką jest. Chociaż z tą akceptacją to nie jest oczywista sprawa, a i oczywistą sprawą nie jest  akceptowanie siebie, ale uważam, ze jest to najważniejsza i najpiękniejsza podróż jaką możemy odbyć w życiu właśnie do samoakceptacji, do pokochania siebie i do bycia ze sobą w przyjaźni. To naprawdę skutkuje i stwarza życie piękniejszy".


Partnerem głównym 4. edycji jest OSLO SKIN LAB

"Już drugi rok Oslo Skin Lab ma przyjemność być głównym partnerem akcji Lubię Siebie. Głęboko wierzymy w ten projekt, ponieważ w sercu naszej skandynawskiej marki drzemie filozofia slow-age. Na czym właściwie polega ta filozofia? Najprościej mówiąc, na kochaniu i akceptowaniu siebie - w każdym wieku i na każdym etapie życia, ponieważ życie zawsze może zaoferować nam wiele, a tylko od nas zależy czy i w jaki sposób to przyjmiemy. Naszym flagowym produktem jest bioaktywny kolagen The Solution™, który powstał, by opóźniać i spowalniać procesy starzenia, lecz nie zaprzeczać im. W Oslo Skin Lab jesteśmy pewni, że możemy dbać o siebie, w zgodzie ze sobą, a także miłością i szacunkiem do upływu czasu. I tego też uczymy kobiety każdego dnia. Współpraca z Kliniką Strzałkowski i bycie partnerem kampanii #Lubiesiebie idealnie dopełnia się z naszą misją" - mówi Natalia Zgorzelska z Oslo Skin Lab

A inicjator akcji Doktor Franciszek Strzałkowski, twórca Kliniki Strzałkowski tak podsumowuje - "Kampania #lubięsiebie to absolutny must have w dzisiejszych czasach dla nas, dla kobiet. To właśnie wy kobiety jesteście inspiracją, energią i drogowskazem do tej kampanii i kolejnych edycji i za to wam bardzo dziękuję. Dziś dziękuję naszym wspaniałym ambasadorkom, dziękuję naszym wyjątkowym partnerom i wam wszystkim za to że jesteście z nami".

Partner Beauty: Kevin Murphy
Zdjęcia: Justyna Dudek
Kostiumy: Dorota Williams i Kasia Lipka
Make up: Wioletta Uzarowicz i Magda Siedzieniewska
Produkcja: Joanna Sokołowska-Pronobis

1-sza edycja projektu #lubiesiebie wystartowała w grudniu 2022 roku i otworzyła cykl skierowany do wszystkich kobiet.
A co przyniesie nam jubileuszowa 5. edycja projektu ? O tym już wkrótce.Autor: Redakcja
Data publikacji: 02-04-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES