Alexander McQueen - kolekcja jesień/zima 2011/12

Sarah Burton na ten sezon zaprojektowała dla domu mody Alexander McQueen wspaniałą i ekstrawagancką kolekcję, prezentując nowoczesne podejście do tradycyjnych materiałów jak koronka czy futro. Choć subtelnie zaprojektowana, linia jest pełna ciekawych krawędzi. Ćwieki, gorsety, niesamowite plisowania, ciemne i mroczne koronki udowadniają, że kreatywność i duch mistrza są wciąż obecne, a projektantka korzysta z dziedzictwa tego domu. Pokaz otworzyła Freja w białej tweedowej kreacji z akcentami futra i suwakami. Później pojawiły się niezwykłe kreacje przeplatane futrem oraz wykonane z niewykończonego szyfonu. Naszą uwagę przykuły także buty platformy z wykończonymi metalem obcasami oraz metalowe nakrycia głowy. Cały pokaz był hipnotyzujący.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności