Balmain - kolekcja damska wiosna-lato 2013

W świecie Oliviera Rousteinga nie ma czegoś takiego jak zły gust, a kicz to wartość najwyższa. W swoim drugim sezonie jako dyrektor artystyczny cieszącego się od kilku lat coraz większą popularnością domu mody Balmain, 26-letni Olivier Rousteing rośnie w siłę. Po sukcesie zimowej kolekcji - pierwszej w całości samodzielnie zaprojektowanej po nagłym odejściu poprzednika - widać coraz większą pewność siebie. Projektant trzyma się mocnej sylwetki, którą co sezon przekazuje w nowej odsłonie.


W kolekcji wiosna-lato 2013 inspiracją było Miami z lat 80. Kolekcją zawładnęły różnego rodzaju wzory. Kratki, romby, paski w różnej konfiguracji i stylistyce pojawiają się nieustannie. Znowu na topie jak się okazuje będzie wąska talia i szerokie ramiona. Olivier proponuje swoim klientkom sukienki i skórzane kurtki przypominające wiklinowe meble, szerokie spodnie o wysokim stanie i delikatnie zwężającym się dole w zestawieniu z krótkimi topami oraz denim o głębokim niebieskim kolorze. Punktem kulminacyjnym kolekcji jest seksowny, odsłaniający dekolt garnitur w stylu Grace Jones.

Patrząc na całość kolekcji wyłania się nam obraz drapieżnej kobiety, pełnej seksapilu i pewności siebie.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności