Barbie Party

Barbie Party to krótki film wyreżyserowany przez Ellen von Unwerth dla VS Magazine. Nie jest to klasyczna opowieść o spokojnym życiu Barbie i Kena,jaką dziewczynki wymyślają podczas zabawy lalkami. Ellen tworząc ten film zdecydowała się nam ukazać życie rock'n'rollowe tego słynnego duetu, seks, zabawę na całego i narkotyki.


 


 


 Muzyka towarzysząca filmowi to hit z 1997 roku zespołu AQUA - Barbie Girl. Wspaniałą zabawę zaprezentowali nam: Valerie van der Graaf, Aleah Morgan, Lauren Young, Stephanie Corneliussen, Sissel, Paul Roemer, Sterling & Xande.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności