Cartier Winter Tale Holiday 2012

Świąteczny film ukazujący kolekcję Cartier Winter Tale Holiday 2012 jest wyjątkową podróżą pomiędzy jawą i snem, pełną tajemniczości i magii. To bajkowa, magiczna i zimowa opowieść z udziałem kultowej pantery – symbolu marki. Dwie pantery bawiące się w lesie natrafiają na świecidełka i paczuszki prezentów ukryte pod gałązkami ośnieżonych choinek, w których znajdują piękne modele luksusowej biżuterii, zarówno damskiej, jak i męskiej.Jeśli nadal zastanawiacie się co najbardziej ucieszyłoby Was jako świąteczny upominek, to warto zapoznać sie z kampanią świąteczną Cartier Winter Tale Holiday 2012 -  najnowszą kolekcję niezwykłych błyskotek Cartier!


Bajkowa kampania reklamowa Cartier ukazuje niezwykłą kolekcję zimową ze szczególnym podkreśleniem okresu świątecznego, w której znaleźć możemy piękne modele luksusowej biżuterii w wykonaniu najznakomitszych mistrzów rzemiosła jubilerskiego. To wyjątkowe propozycje na prezenty dla Niej i dla Niego. Marka Cartier prezentuje nam odnowione modele kultowego zegarka The Tank Anglaise, kamienie szlachetne oraz różnokolorowe złoto tworzą wyjątkowe klejnoty w postaci pierścionków, bransoletek, broszek, kolczyków, zegarków i innych akcesoriów, które uszczęśliwią każdego miłośnika ekskluzywnego stylu i luksusowej mody.

Do kampanii Winter Tale Holiday 2012 powstał film, w którym Cartier zaprasza nas na magiczną, zimową opowieść z udziałem kultowej pantery – symbolu marki. Dwie pantery bawiące się w lesie w chowanego natrafiają na świecidełka i paczuszki prezentów ukryte pod gałązkami ośnieżonych choinek. Spot reklamowy to wyjątkowa podróż pomiędzy jawą i snem, pełna tajemniczości i magii.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności