CHANEL Eyewear - kampania wiosna 2020

Piosenkarka Angèle, aktorki Isabelle Adjani i Margaret Qualley oraz muzycy Sébastien Tellier i Pharrell Williams: pięciu artystów i pięć światów kreatywnych rozświetla kampanię CHANEL Eyewear wiosna 2020 autorstwa Karim Sadli. Bohaterowie kampanii mający szczególny związek z Virginie Viard, dyrektor artystyczną domu mody CHANEL wybrali dla siebie ulubioną parę okularów z najnowszej kolekcji.


Pięć wyjątkowych modeli okularów, pozwoli  wszystkim zachować swój styl oraz podkreślić ich oryginalność. Dla Angèle jest to owalny wzór z przezroczystą ramą oktanową, która kontrastuje z metalowymi zausznikami przymocowanymi do naszyjnika z szarych pereł. Psotna twarz Margaret Qualley skrywa się pod czarną metalową oprawką w stylu motylim, połączoną także perłowym naszyjnikiem, tym razem w kolorze białym. Możemy tylko zgadywać enigmatyczne spojrzenie Isabelle Adjani za dużymi kwadratowymi okularami przeciwsłonecznymi w czarnym oktanie z napisem CHANEL, inkrustowanym niczym klejnot do włosów przesuwający się po jednej ze skroni. Prostokątna "tarcza" w wersji XL noszona przez Sébastiena Telliera uhonorowana jest tweedem, który otula ramę. Podwójne C przybiera kształt plastra i podkreśla skronie. Wreszcie, powiekszony, prostokątny projekt z czarnego oktanu noszony przez ambasadora CHANEL, Pharrella Williamsa, ozdobiony drobnymi metalowymi płytkami z wygrawerowanym motywem przypominającym tkany tweed.


CHANEL i pięć twarzy kampanii okularów wiosna lato 2020

W ciągu zaledwie kilku miesięcy Angèle stała się ikoną pop swojego pokolenia. Jej olśniewający sukces został nagrodzony nagrodą dla na Victoires de la Musique w 2020 roku. Aktywizm, ironia, feminizm i świadome podejście do sieci społecznościowych: jej styl jest nieskończenie uwodzicielski. Belgijska piosenkarka i autorka tekstów współpracowała z CHANEL przy występach na fortepianie podczas kilku wydarzeń organizowanych przez Dom Mody oraz regularnie pojawiała się na pokazach Virginie Viard.

Isabelle Adjani, legendarna aktorka, zaznaczyła historię kina francuskiego w najbardziej emblematycznych filmach, od Morderczego lata i Camille Claudel, po Królową Margot. Jej wyjątkowa filmografia została uhonorowana pięcioma Césarami dla najlepszej aktorki. Na planie Camille Claudel Bruno Nuyttena aktorka po raz pierwszy spotkała Virginie Viard, która wówczas pomagała projektantce kostiumów Dominique Borg. Isabelle Adjani, kobieta zaangażowana, pasjonująca się muzyką, niedawno pojawiła się na nowym singlu francuskiego zespołu The Penelopes.

Margaret Qualley jest promienną, młodą aktorką, która dała się poznać w serialu Pozostawieni. W 2019 roku została nominowana do nagrody Emmy za rolę w Fosse / Verdon, a także zebrała pochlebne recenzje po występie w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu..."
Hollywood wraz z Bradem Pittem i Leonardo DiCaprio. Na ostatniej ceremonii rozdania Oscarów prezentowała projekt CHANEL. Naturalna spontaniczność określa jej styl.

W styczniu Sébastien Tellier, pełen wdzięku melancholijny muzyk, wydał teledysk do A Ballet, pierwszego singla z nowego albumu. To dziewiąta płyta w jego urzekającej dyskografii. Przyjaciel Domu, grał na żywo w towarzystwie orkiestry na pokazie CHANEL Haute Couture wiosna-lato 2014. Świat tego wyjątkowego muzyka jest przedmiotem dokumentu Many Lives, wspieranego przez CHANEL, którego premiera odbyła się podczas wieczoru otwierającego F.A.M.E. (Międzynarodowy Festiwal Filmów Muzycznych), w lutym 2020 roku w Gaîté Lyrique w Paryżu.

Pharrell Williams jest laureatem nagrody Grammy, nominowanym do Oscara muzykiem, producentem, filantropem i ambasadorem CHANEL. W 2019 roku stworzył z Karlem Lagerfeldem kapsułową kolekcję CHANEL-Pharrell.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności