Ciepło w domu, ciepło w sercu

Dom to ostoja każdej rodziny. To miejsce, w którym dzieją się najważniejsze rzeczy, dlatego musi być wsparty solidnymi murami. Ważne jest też to, aby było w nim przytulnie i ciepło, bo to właśnie do domu wracamy spragnieni chwili wytchnienia po całym dniu zajęć i obowiązków. Jest ktoś, kto o to ciepło zadba za nas.


Ryszard Rożniatowki lubi, kiedy jest ciepło. Swoją wiedzą i piętnastoletnim doświadczeniem w budownictwie chce się podzielić z każdym, by nikomu nie zabrakło ciepła w domu. Z tego pragnienia zrodził się pomysł na biznes – niszowy, ale jednocześnie bardzo potrzebny. Ogrzewa domy termoizolacją natryskową, która jest innowacyjnym pomysłem, jak sam mówi – „objawieniem”. W ten sposób skutecznie może zabezpieczyć mury przed zimnem i zamienić je w ciepło.

Dobra termoizolacja to nie tylko dbanie o domowe ognisko, ale także o rodzinny budżet i ekologię. Taka inwestycja zaowocuje niższymi rachunkami za ogrzewanie nawet o pięćdziesiąt procent, a także pozwoli zaoszczędzić surowce. Dzięki autorskiemu projektowi Idea Banku – Duma Przedsiębiorcy, który wspiera i promuje ciekawe biznesy swoich klientów, Pan Ryszard może dotrzeć ze swoim pomysłem (i ciepłem) do większej liczby domów i poprawić jakość życia domowników.

Idea Bank w programie Duma Przedsiębiorcy pomaga Ryszardowi Rożniatowskiemu podzielić się z widzami swoją pasją.

Więcej spotów IdeaBanku można zobaczyć na kanale http://www.youtube.com/user/IdeaBankTV

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności