Dsquared² - kolekcja męska wiosna-lato 2013

Kolekcja męska Dsquared² na sezon wiosna-lato 2013 jest pełna kontrastowego zestawienia czerni i bieli z niewielką tylko domieszką innych kolorów. Jaskrawe odcienie kolorów pojawiały się głównie w postaci wstawek. Wśród propozycji nie mogło zabraknąć denimu, z którym marka jest już trwale związana. Nie występował on jednak jedynie w postaci całych części garderoby, ale pełnił także rolę detali np. dżinsowy kołnierzyk bawełnianej koszuli.


Najczęściej pojawiającym się wzorem był leopard print, który dawno już zawojował damskie stylizacje, a teraz wkracza także na teren mody męskiej. Uwagę zwracały też dodatki. Na wiosnę Dsquared² proponuje panom skórzane kaszkiety, nawet w panterkę, ciężkie obuwie z wysokimi cholewkami, a także buty typu creepers noszone po bikiniarsku do wąskich, przykrótkich spodni.

Kolekcja stworzona przez Dean’a i Dan’a zdecydowanie nie trąci nudą, ale jednocześnie nie wpisze się do historii marki jako jedna z lepszych. Należy zdać sobie jednak sprawę, że nawet przeciętne produkty braci Caten trzymają często poziom nie do osiągnięcia dla niektórych marek.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności