Fendi - kolekcja jesień-zima 2012/13

Futro i skóra – to główne trendy lansowane przez dom mody Fendi w kolekcji jesień-zima 2012/13 zaprojektowanej przez mistrza Karla Lagerfelda. W porównaniu z poprzednimi sezonami, najnowsza kolekcja została zdominowana przez futra. Różnorodność outfitów Fendi opiera się nie tylko na gatunku zwierzęcia, z którego wykonano dane futro, lecz również na szerokiej gamie neonowych kolorów wykorzystanych w kolekcji. Projektant płynnie przechodzi od czerni i granatu do mocnej żółci i czerwieni, dodając zwierzęce egzotyczne wzory niezwykle modne w tym sezonie, a charakterystyczne paski w kształcie rombu zdobią większość sylwetek w najnowszej kolekcji tej marki. Wśród propzycji znajdziemy ciepłe płaszcze i kurtki, plisowane spódniczki, czarne sukienki, „wężowe” leginsy oraz satynowe spodnie, ktore idealnie uzupełnią naszą jesienną garderobę.


 


 


 


 


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności