Gabrielle CHANEL Essence - kompozycja kwiatowa, słoneczna i zmysłowa

Chanel stworzyL nową interpretację zapachu Gabrielle CHANEL. Intensywnie kobieca kompozycja Gabrielle CHANEL Essence to zapach promiennej kobiety. Kwiatowa, słoneczna i zmysłowa interpretacja Oliviera Polge'a - Kreatora Zapachów Domu CHANEL. Kompozycja Gabrielle CHANEL Essence, inspirowana postacią Gabrielle Chanel, to zapach kobiety skupionej na własnych potrzebach i otwarcie wyrażającej swoje przekonania. Kobiety słonecznej, która rozsiewa blask, gdy w pełni wyraża swoją osobowość.


"Tworząc Essence pragnąłem dotrzeć do sedna zapachu i serca kwiatów, aby uzyskać jeszcze bardziej zmysłowe wrażenie oraz aurę." - Olivier Polge, Kreatora Zapachów Domu CHANEL.


Inspiracje

CHANEL czerpie inspirację z postaci Gabrielle - kobiety, która stała się Coco Chanel. Pełnej pasji i wolnej, która sama zdecydowała, kim chce być.


Zapach wydaje się unosić nieważko w sześciennym flakonie z niezwykle cienkiego szkła. Etykieta i korek zachwycają odcieniem złota, który jest intensywny i bogaty jak zapach.

Zanim powstał zapach, któremu nadano nazwę Gabrielle, imię to nosiła kobieta: Coco Chanel.

Kobieta, która tworzyła historię, zmieniając zasady. Kobieta wolna, pełna pasji, która zawsze decydowała, kim chce być. Osoba, która sięga po Gabrielle CHANEL jest gotowa odkrywać przed światem swoją intensywność, podążać własną drogą, czuć się promiennie i żyć pełnią życia.


Gabrielle CHANEL Essence to kompozycja słoneczna i ponętna.

Essence, niczym zapachowy nektar, jest skoncentrowaną kwiatową kompozycją zbudowaną z czterech kwiatów: egzotycznego i intensywnego jaśminu, promiennego i owocowego ylang-ylang, świeżych i musujących kwiatów pomarańczy oraz kremowej, niebywale kobiecej tuberozy z Grasse. Tuberoza z Grasse, uważana za najbardziej czarujący kwiat, została spotęgowana i jaśnieje w całym zapachu, aby tworzyć ciepłą i otulającą aurę.


Gabrielle CHANEL Essence należy nosić ostentacyjnie. Intensywnie. Flakon ze sprayem umożliwia obfitą i szczodrą aplikację na skórze bądź na podszewce ubrania.

W ramach rytuału zapachowego dostępne są również produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała, które wzmacniają aurę zapachu.


Ceny:
50 ml / 469 zł
100 ml / 659 zł


 


 


 


 


 


Autor: Robert Krupiński

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności