Gisele Bundchen Brazilian Intimates

Gisele Bündchen to najlepiej zarabiająca i najpiękniejsza modelka świata. We współpracy z brazylijską firmą Hope, Gisele stworzyła własną linię bielizny - Gisele Bundchen Brazilian Intimates. Pierwsza kolekcja Gisele Bündchen Intimates trafiła do sklepów już 25 maja.

Brazylijska modelka obecnie promuje własne projekty z drugiej już kolekcji Intimates 2012. W filmie reklamowym wyreżyserowanym przez jej długoletniego współpracownika, fotografa i reżysera Nino Munoz, modelka z wdziękiem i ogromnym seksapilem prezentuje na sobie seksowne koronkowe i satynowe komplety idealne na nadchodzące upalne wieczory. Wspaniała bielizna, prześliczna kobieta, biała róża i sznur pereł, to idealny pomysł na zmysłową kampanie kolekcji Gisele Bundchen Brazilian Intimates.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności