John Galliano - kolekcja męska wiosna-lato 2013

Kolekcja męska John Galliano na sezon wiosna-lato 2013 jest pierwszą kolekcją Billa Gayttena po zakończeniu współpracy z domem mody Dior zaprojektowaną dla Galliano. Będąca ukłonem w stronę surrealizmu zachwyca śmiałymi krojami, bogactwem intrygujących dodatków i dbałością o detale.


Kolekcja Gayttena wygląda tak ciekawie, że natychmiast chce się poznawać kolejne elementy jego odrobinę nierzeczywistej modowej opowieści. Zapytany, skąd pomysł na taką surrealistyczną awangardę, projektant odpowiedział: "Bo to dobra wymówka, aby zaprojektować takie ubrania, jakich nikt by się nie spodziewał." Dlatego znajdziemy w niej nietuzinkowe elementy, jak: naszyjniki z raka, ubrania wyglądające niczym fragment nieba z białymi chmurami czy marynarki z wkomponowanymi muszlami ślimaków. Wbrew pierwszemu wrażeniu kolekcja Galliano wcale nie musi być trudna w noszeniu. No, może ten olbrzymi rak zawieszony na szyi nie jest najbardziej praktyczną ozdobą.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności