JOY Dior - radosne upojenie zmysłów

JOY Dior objawia się jak oczywistość, otwarte ramiona, w które wpadamy bez wahania, jest upojeniem dla zmysłów. W efekcie końcowym trudno jest określić czy jest świeży, mocny, kwiatowy lub może mleczny. Ale nie ma to większego znaczenia, gdyż jest jednocześnie tym wszystkim. Po prostu. Zapach nas przeszywa i wreszcie opanowuje nas uczucie, które ma tylko jedną nazwę - radość.


Historia jeszcze nigdy nie opowiedziana...
Niezmącony duch glamour, istota luksusu...

Jak daleko sięgamy pamięcią, misją Dior było zawsze szczęście kobiet. Jest to nasza dewiza i nić przewodnia od momentu rozpoczęcia działalności w 1947 roku, u progu nowej ery po mrocznych latach wojny aż do dziś, gdy na scenę wkracza nasze nowe dzieło. Dusza Dior nieustannie głosi hymn na cześć kobiecości, luksusu i przyjemności. Nasza liczna i wymagająca rodzina okazała się tak absorbująca, że od blisko 20 lat nie ogłaszaliśmy premiery nowego wielkiego zapachu dla kobiet. Ale znowu zawładnęło nami przemożne pragnienie stworzenia niepowtarzalnego zapachu. Wyszliśmy oczywiście z założenia, że musi spełniać ideał Dior, który nadaje szczęściu postać wizjonerskiego, wszechogarniającego luksusu. Nowy zapach trzyma się wiernie tak wytyczonego kierunku, uosabiając obietnicę szczęścia glamour w niezmąconej formie. Jest nowym wyznaniem miłości do życia. Historią, która jeszcze nigdy nie została opowiedziana, ekspresją naszej istoty i darem dla kobiet. Jakby sam mistrz Christian Dior stanął znowu przed nami i polecił życzliwym, lecz jednocześnie stanowczym głosem: "Zróbcie zapach, który będzie pachnieć radością!"


Oto nasza radość JOY Dior

"Narodziny nowego zapachu Dior to wielkie wydarzenie. Zapach musi przyciągać i zachwycać kobiety i mężczyzn. Musi być skrojony z rozmachem, w sposób niepowtarzalny i pełen wyrazu. Miałem to szczęście, że od początku znałem jego nazwę. Krótką, pełną życia, niewymuszoną. Otwartą na wiele możliwości. Aby opowiedzieć tę historię, postanowiłem stworzyć otulającą kompozycję, w której delikatność i miękkość przeplatają się z energią. JOY Dior jest powiewem powietrza, podróżą, którą podążamy i która Cię unosi." - François Demachy, kreator zapachów Dior


Uczucie radości jest w nas od urodzenia. Wydaje się z pozoru nieskomplikowane, ale jak je właściwie opisać? I jak uczynić z niego zapach, który wyrażałby radość w swoich nutach, kwiatach i akordach? Radość nie jest dążeniem, a tym bardziej podbojem i zwycięstwem. Nie jest też wyborem, ani tym bardziej niewzruszalnym gmachem. Radość trudno określić i zamknąć w jednym wymiarze, radość przychodzi bez zaproszenia i występuje z brzegów falą zmysłowej przyjemności. Jest ulotnym tchnieniem wypełniającym ciało i duszę. A może jest odwrotnie? Jest miodem i mlekiem, delikatnym dotykiem aksamitnej skóry. Jest zapomnieniem i spełnieniem, pęknięciem w monolitycznej przestrzeni, odkryciem chwili zapomnienia, stanem nieważkości i kołysaniem  fali. Hojnością istnienia. Niezmąconym luksusem perfekcyjnego miejsca. Postawiliśmy sobie za cel, aby z tak rozumianej radości stworzyć zapach. Zapach, który otula ciało z lekkością jedwabiu. Miękkie zapachowe odczucie, w którym nic nie odbywa się gwałtownie, wszystko powoli się rozwija. Zapach, który wyraża stan szczęśliwości, pieszczotę, światło, uśmiech, spokój ducha i jednocześnie siłę.

JOY Dior objawia się jak oczywistość, otwarte ramiona, w które wpadamy bez wahania, jest upojeniem dla zmysłów. W efekcie końcowym trudno jest określić czy jest świeży, mocny, kwiatowy lub może mleczny. Ale nie ma to większego znaczenia, gdyż jest jednocześnie tym wszystkim. Po prostu. Zapach nas przeszywa i wreszcie opanowuje nas uczucie, które ma tylko jedną nazwę - radość.

"JOY Dior wyraża to szczególne odczucie jakim jest radość, roztaczając wokół zapachową interpretację światła. Rozumiem przez to, że zapach przywołuje na myśl niektóre obrazy puentylistów, w których technika jest bardzo precyzyjna, ale nie przytłaczająca. Zapach jest zbudowany na tej samej zasadzie dzięki wielowymiarowości akcentów oraz wątków, które łączą się w przejrzysty jak czysta woda końcowy efekt. Musiałem mu poświęcić dużo czasu i pracy oraz abstrakcyjnego myślenia, lecz ostatecznie jest bezpośredni i pełen energii." - François Demachy, kreator zapachów Dior


Radosny kwiatowo - hesperydowy uśmiech

Wywołująca natychmiastową radość bergamotka podkreślona cytrusową skórką oraz mandarynka wzmocniona aldehydami wybuchają w symbiozie z kwiatami. Róża w postaci esencji i absolutu oraz upajający Jaśmin łączą się z soczystymi owocami w tętniącym życiem uśmiechu .


Kremowa pieszczota drzewnych nut

Natychmiast otulają nas i pieszczą gęste i mleczne nuty drzewne. Ciepłe i kremowe drewno sandałowe łagodnie nas obejmuje i oplata, z lekkim akcentem Cedru i domieszką paczuli.


Wewnętrzny spokój nut piżmowych

Do kompozycji zostały precyzyjnie wybrane niektóre z licznej rodziny nut piżmowych i odegrane w umiarkowanie szybkim rytmie ma non troppo, spowijając całość jasnym, pudrowym woalem. Ulotne nuty piżmowe spotykają nuty drzewne i kwiatowe, które je wypełniają i nadają im nowy wyraz. W ten sposób powstaje czuły, łagodnie zmysłowy i bardzo intymny efekt "skóra do skóry".


Twarzą JOY Dior jest Jennifer Lawrence, olśniewająca urodą aktorka, która wykracza poza wszelkie sztywne kategorie. Kto lepiej niż ta gwiazda z galaktyki Dior może wcielić się w tak silne i prawdziwe uczucie? Autentyczna niezależnie od okoliczności, nadaje zapachowi JOY Dior kolory swojej osobowości, a także zmysłowej i naturalnej kobiecości. Migotliwa, poruszająca zmysły i wspaniała gwiazda uosabia zapach-uczucie, który wymaga bezwzględnego oddania.


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 329 zł
Woda perfumowana 50 ml / 465 zł
Woda perfumowana 90 ml / 655 złAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności