Kokorico - nowy zapach męski Jean Paul Gaultier

Mężczyzna Jean Paul Gaultier ma wiele twarzy: w kilcie, smokingu, skórzanym płaszczu oversize czy też kultowym marynarskim sweterku… Każdego z nich otacza aura zmysłowego szyku, który wywraca modowe klasyki do gory nogami. Z humorem, odwagą, w uwodzicielskim stylu glamour, no i oczywiście szczyptą prowokacji. Dla tych wszystkich mężczyzn, Jean Paul Gaultier stworzył nowy zapach, który sprawi, że “obrosną w piórka”, i nabiorą jeszcze większej pewności siebie, który złamie wszelkie klasyczne kody elegancji, aby stali się jeszcze bardziej nowocześni i pościągający.


Swoim nowym zapachem, Jean Paul Gaultier nawołuje mężczyzn, aby dumnie wykrzykiwali swoją triumfującą i silną męskość. Pełni mocy, wolni i dzicy, wydają z siebie okrzyk zwycięstwa… KOKORICO!


Na tryskający energią sok składają się:

- listek figowy
- paczula
- drzewo cedrowe
- ziarno kakaowca
- wetiwer.

Aby go skomponować, potrzeba było aż dwóch „nosów”: Oliviera Crespa i Annick Menardo z domu perfumeryjnego Firmenich.
Rezultat? Niezwykle bogaty, zmysłowy i pełen emocji zapach. Zaskakujący, łamie wszelkie kody klasycznego męskiego zapachu.

Nie zapomina o cennych surowcach, ale przedstawia je w przewrotny sposób: drzewo cedrowe bucha, paczula wydobywa jedynie połowę swojej mocy, zaś wetiwer wyciska ze swoich korzeni wszystko, co się da – niczym plemienne echo. Całość emanuje męskością.

Dysonans tworzy ziarno kakaowca: smakowity, szorstki afrodyzjak, z którego została wydobyta jego… szorstkość (innowacja domu FIRMENICH). KOKORICO bawi się pozorami - listek figowego jest  świeży i zmysłowy zarazem. Wybuchowy i gorący chaos uspokajają akcenty drzewne.


Zaskakujący flakon

Czarna rzeźba z nazwą wykaligrafowaną czerwonym pędzlem, niczym podpis pełeń namiętności...
Diabelsko sprytny i nowoczesny flakon, igrający z tradycją flakonów-rzeźb - posiada dwa oblicza: en face to męski profil, z boku zaś męski tors.

Błyszcząca puszka przywołuje skojarzenia kinematograficzne – kojarzy się z puszką na film… Nie sposób jej przeoczyć na półce w perfumerii: jest czerwona niczym teatralna zasłona!


Taniec godowy

Jean Baptiste Mondino, pracujący z Jean Paulem Gaultier od “zawsze”, jest autorem kampanii reklamowej.

Marynarz ustępuje miejsce Don Juanowi…
Na tle czarno-białej scenografii pojawia się mężczyzna – to baskijski topmodel Jon Kortajarena, urodzony w Bilbao.

Autorką pełnej pożadania choreografii jest Bianca Li. Ruch, flamenco przyspieszające bicie serca… Od tancerza bije zmysłowość, pożądanie i niesamowity… zapach.

Perkusyjne bity sygnuje Mirwais – muzyk sceny French Touch.

Jon Kortajarena wykonuje taniec pełęn pożądania. Pod koniec zatrzymuje się, wbija stopy w ziemię zamaszystym krokiem, zarzuca grzywę, tym samym ujawniając triumfującą męskość. Po torsie spływają mu kropelki potu, pulsują żyły.

Jest gotów, by… wydać z siebie okrzyk… KOKORICO!


Ceny:
woda toaletowa 50 ml / 270 PLN
woda toaletowa 100 ml / 348 PLN

Zapach będzie dostępny od marca 2012.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności