Louis Vuitton - kolekcja męska jesień-zima 2012/13

Francuski dom mody Louis Vuitton czerpie inspiracje z tradycji marki i dodaje do niej nutę świeżości, dzięki czemu kolekcje tej marki nigdy nie są nudne. Inspiracją do najnowszej kolekcji jesień-zima 2012/13 dla projektanta linii męskiej Louis Vuitton - Kima Jonesa stał się modowy ilustrator Antonio Lopez, którego prace pojawiły się w takich publikacjach jak Vogue, Harper Bazaar, Elle, Interview i The New York Times.


Oglądając nową, męską kolekcję Louis Vuitton poczuć się można, jak w podróży między stolicami mody. W kolekcji dmoinują takie kolory jak beże, granaty, szarości i czernie, które przeplatają się z brytyjską wytwornością pod postacią eleganckich, dobrze skrojonych garniturów. Nie brakuje także francuskiego szyku, włoskiej nonszalancji oraz amerykańskiego luzu. Dodając do tej mieszanki ekskluzywność marki oraz najwyższą jakość materiałów użytych do wykonania kolekcji otrzymujemy kolejny strzał w dziesiątkę autorstwa Marca Jacobsa.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności