Louis Vuitton "Small Is Beautiful" - kampania mini torebek wiosna-lato 2013

"Small Is Beautiful" to film promujący kampanię mini torebek z kolekcji Louis Vuitton na wiosnę-lato 2013. Do udziału w filmie zaproszone zostały trzy ekspertki z dziedziny mody: Miroslava Duma - redaktor Harper's Bazzar Russia, Hanneli Mustaparta - stylistka i blogerka hanneli.com oraz Elin King - twórczyni marki Nowhere oraz założycielka bloga Style by Kling.


Francuski dom mody Louis Vuitton co chwile prezentuje nam coś nowego. Niedawno mieliśmy okazje zaprezentować Wam kolekcję Icons 2013, katalog Louis Vuitton "L’Ame Du Voyage", Louis Vuitton lookbook Holiday 2012 oraz uroczą kampanię L’invitation au Voyage z amerykańską topmodelką Arizoną Muse. Dzis prezentujemy najnowszy film francuskiego domu mody Louis Vuitton - "Small Is Beautiful" - promujący wiosenną kampanię mini torebek słynnej marki. Do udziału w filmie tym razem nie zostały zaproszone ani utalentowane aktorki, ani gwiazdy modelingu. Ku zaskoczeniu wszystkich do współpracy poproszono trzy ekspertki z dziedziny mody: Miroslava Duma - redaktor Harper's Bazzar Russia, Hanneli Mustaparta - stylistka i blogerka hanneli.com oraz Elin King - twórczyni marki Nowhere oraz założycielka bloga Style by Kling.

Dziewczyny przechadzają się po paryskich uliczkach, prezentują malutkie,podręczne torebeczki Louis Vuitton w fantastycznych landrynkowych kolorach. Założenie filmu "Small Is Beautiful" - "Małe jest piękne" jest bardzo proste, otóż noszenie gigantycznych torebek nie jest zabawne, ale małą, funkcjonalną torbę można nosić zawsze i wszędzie.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności