Marta Żmuda Trzebiatowska w kampanii zapachu Bohoboco N°1

4 grudnia w warszawskim butiku Bohoboco w Galerii Mokotów odbyła się premiera pierwszego zapachu duetu Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach, Bohoboco N°1. Na ambasadorkę intrygującego zapachu projektanci wybrali jedną z piękniejszych polskich aktorek, Martę Żmudę Trzebiatowską.


Aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej oraz zagrała w filmie promocyjnym zrealizowanym w gościnnych przestrzeniach Teatru Żydowskiego. W filmie promocyjnym Marta jest aktorką dramatyczną tuż przed wielką premierą sztuki zatytułowanej  N°1. Przygotowaniom do spektaklu towarzyszą ogromne emocje, w których kluczową rolę odgrywa zapach. Realizatorem projektu jest firma !Likephoto, a reżyserem fotograf Marcin Kempski, który współpracuje z projektantami od wielu lat. Film jest odzwierciedleniem wizji kobiety Bohoboco, magnetycznej i zmysłowej.

"Żeby wykreować własny zapach trzeba być odważnym, cierpliwym i mieć wyobraźnię" - przyznał duet Bohoboco.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności