Sienna Miller i Tom Sturridge w kampanii Burberry jesień-zima 2013/14

Nowymi ambasadorami brytyjskiej marki Burberry zostali Sienna Miller oraz Tom Sturridge. O tej kampanii spekulowano już od jakiegoś czasu. Wszyscy zastanawiali się czy na zdjęciach promujących kolekcję zobaczymy piękną Miller razem ze swoim narzeczonym Tomem Sturridge'em. Doniesienia okazały się prawdziwe i od dzisiaj możemy podziwiać efekty sesji autorstwa Mario Testino.


Można by rzec, iż dyrektor kreatywny Christopher Bailey postawił na romantyzm tym sezonie umożliwiając nam przesyłanie wirtualnych pocałunków do kogo tylko zechce bez względu na miejsce, w którym oboje się znajdują oraz prezentując nam niezwykłą kampanię z udziałem zakochanej pary. Czarno-biała kampania "Trench Kisses" jest jednocześnie romantyczna oraz zabawna, a w tle możemy usłyszeć piosenkę "Hold Me" w wykonaniu Toma Odella, którą zaprezentowano na żywo podczas pokazu kolekcji Burberry Prorsum na London Fashion Week.

Miller i Sturridge dołączyli do grona gwiazd promujących markę Burberry, jak w poprzednich sezonach: Emma Watson, Kate Moss, Cara Delevingne, Edie Campbell i Romeo Beckham.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności