The World of Versace Watches 2013/14 - kolekcja zegarków

Znana na całym świecie renomowana, włoska marka Versace wprowadziła nową kolekcję zegarków The World of Versace Watches 2013/14 zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Ich przepiękny i bogaty styl jest odzwierciedleniem  charakteru domu mody Verscace, z którego słynie od wielu lat.


Każdy zegarek Versace powstaje w szwajcarskim laboratorium, gdzie dedykowany zespół inżynierów stosuje jedynie najwyższej jakości surowce, nadzoruje proces produkcji i kontrolę jakości. Specjalny zespół ekspertów gemmologii dokonuje wyboru diamentów i innych kamieni szlachetnych, inkrustujących zegarki Versace. Skóra pasków zegarków jest przygotowywana przez włoskich rzemieślników z Toskanii.

Kolekcja The World of Versace Watches 2013/14 zapewnia nam drogie i najbardziej luksusowe zegarki, które przyciągną uwagę wszystkich. Znajdziemy w niej zarówno proste, jak i wykwintne, architektonicznie modele z niezwykłymi elementami ozdobnymi, dzięki którym kolekcja wydaje się jeszcze bardziej efektowna. Paleta kolorów waha się od klasycznej czerni i kości słoniowej, po różne odcienie niebieskiego i przepiękny malinowy sorbet.

Nic nie świadczy bardziej o elegancji, niż wysokiej jakości, drogi i nowoczesny zegarek, który łączy klasyczna urodę z najbardziej pożądanym, unikalnym stylem. W ofercie marki Versace oprócz bogato zdobionych modeli są też eleganckie klasyki oraz modele sportowe.

W kolekcji znajdziemy kultowe modele: Vanitas, Venus, Vanity, Vanity Chrono, Thea, Mystique Foulard, Apollo&Dafne, V-Race, Réve oraz Mystique Sport.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności