Konkurs Dr Irena Eris SPA Resort Japan

czas trwania konkursu:
od 19-12-2015 do 23-12-2015
 
Konkurs Dr Irena Eris SPA Resort Japan

Weź udział w konkursie "Dr Irena Eris SPA Resort Japan" i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała SPA Resort Japan firmy Dr Irena Eris.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 19 grudnia (od godz. 00.00) do 23 grudnia (do godziny 23.59) 2015 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris SPA Resort Japan (ujędrniające serum z pyłkiem opalizującym na dzień oraz jedwabisty balsam nawilżający do ciała na noc).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Wymień co najmniej trzy składniki aktywne, które wchodzą w skład receptury ujędrniającego serum z pyłkiem opalizującym na dzień z serii SPA Resort Japan.
2. Wymień co najmniej trzy składniki aktywne, które wchodzą w skład receptury jedwabistego balsamu nawilżającego do ciała na noc z serii SPA Resort Japan.
3. W którym roku powstał pierwszy Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Dr Irena Eris SPA Resort Japan
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności