Konkurs Dr Irena Eris SPA Resort Tahiti

czas trwania konkursu:
od 24-07-2015 do 28-07-2015
 
Konkurs Dr Irena Eris SPA Resort Tahiti

Weź udział w konkursie "Dr Irena Eris SPA Resort Tahiti" i wygraj nową serię kosmetyków do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris SPA Resort Tahiti.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 24 lipca (od godz. 00.00) do 28 lipca (do godziny 23.59) 2015 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra nową serię kosmetyków do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris SPA Resort Tahiti (Zmysłowy Peeling Oczyszczający, Urzekający Ciało i Zmysły Balsam Rozświetlający i Subtropikalny Balsam Samoopalający).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Wyciąg z jakiego kwiatu wchodzi w skład kosmetyków z serii SPA Resort Tahiti?
2. Skąd pochodzą perły, których wyciąg został wykorzystany w składzie kosmetyków z serii SPA Resort Tahiti?
3. Wymień dwa regiony świata, którymi zainspirowane są wcześniejsze linie kosmetyków z serii SPA Resort firmy Dr Irena Eris.

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Dr Irena Eris SPA Resort Tahiti
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności