Konkurs Eveline Cosmetics

czas trwania konkursu:
od 31-08-2015 do 06-09-2015
 
Konkurs Eveline Cosmetics

Weź udział w konkursie "Eveline Cosmetics" i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała Eveline Cosmetics.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 31 sierpnia (od godz. 00.00) do 6 września (do godziny 23.59) 2015 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała Eveline Cosmetics (kojąco - wygładzający luksusowy balsam pod prysznic, balsam z peelingiem 2 w 1 do ciała pod prysznic, luksusowy jedwab do ciała, ujędrniający olejek do ciała antycellulitowy).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Jakie trzy witaminy zawarte są w olejku migdałowym, który jest głównym składnikiem kojąco-wygładzającego balsamu pod prysznic z serii Body Glam firmy Eveline Cosmetics?
2. Wymień co najmniej trzy składniki aktywne balsamu z peelingiem 2 w 1 do ciała pod prysznic z serii Argan & Vanilla firmy Eveline Cosmetics.
3. Jaki olejek bogaty w kwasy omega 6 i 9 oraz witaminę E zawarty jest w luksusowym jedwabiu do ciała z serii Body Glam Argan firmy Eveline Cosmetics?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Eveline Cosmetics
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności