Konkurs Eveline Cosmetics

czas trwania konkursu:
od 11-02-2014 do 15-02-2014
 
Konkurs Eveline Cosmetics

Weź udział w konkursie "Eveline Cosmetics" i wygraj walentynkowy zestaw kosmetyków firmy Eveline Cosmetics.

Zasady udziału w konkursie i nagrody:

Konkurs trwa od 11 lutego (od godz. 00.00) do 15 lutego (do godziny 23.59) 2014 roku.
Codziennie masz szansę wygrać nagrodę wysyłając odpowiedzi na pytania konkursowe!


Każdego dnia w czasie trwania konkursu, osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe wygra walentynkowy zestaw kosmetyków firmy Eveline Cosmetics (profesjonalny olejek do pielęgnacji skóry Multi-Oil Essence, ujędrniająco-wygładzający balsam do ciała pod prysznic Argan Oil, drobnoziarnisty peeling do twarzy Argan Oil, krem CC łagodząco-nawilżający Face Therapy Profesional 8w1, skoncentrowana odżywka do paznokci Total Action, maskara Big Volume Lash Profesional, płyn micelarny Hydra Expert).

Uwaga!!!
Warunkiem udziału w konkursie jest zalogowanie się (utworzenie swojego konta) na portalu www.glow.pl
Osoby, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a nie będą posiadały swojego konta na portalu www.glow.pl, nie będą mogły ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Pytania konkursowe:

1. Kompleks jakich trzech witamin zawiera ujędrniająco-wygładzający balsam do ciała pod prysznic Argan Oil firmy Eveline Cosmetics?
2. Jakie składniki aktywne zawiera drobnoziarnisty peeling do twarzy Argan Oil firmy Eveline Cosmetics? Wymień co najmniej trzy.
3. Do jakiej cery przeznaczony jest krem CC łagodząco-nawilżający Face Therapy Profesional 8w1 firmy Eveline Cosmetics?

Jak odpowiadać na pytania?

- Wszystkie odpowiedzi prześlij na adres e-mail: konkursy@glow.pl
- Odpowiedzi powinny być ponumerowane adekwatnie do numerów pytań.
- W temacie e-maila z odpowiedziami wpisz: Konkurs Eveline Cosmetics
- Zanim odpowiesz na pytania i prześlesz je na wskazany adres e-mailowy zapoznaj się z regulaminem konkursu i jego wytycznymi!
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności