Warstwowa sałatka śledziowa z buraczkami

Sałatka warstwowa ze śledziem często nazywana jest szubą albo śledziem pod pierzynką. To potrawa, która ma rodowód kresowy. Sprawdź, jak przygotować smaczną sałatkę śledziową z burakami, jajkami na twardo, cebulką, ziemniakami oraz podkręcającym smaki majonezem.


Składniki:

4 średnie ziemniaki
4 filety śledziowe matiasy
2 cebule
4 średnie buraki
5 łyżek majonezu
2 jajka ugotowane na twardo


Przygotowanie krok po kroku:

1. Ziemniaki i buraki ugotować w mundurkach. Obrać, a następnie pokroić w drobną kostkę.
2. Jajka ugotowane na twardo oraz cebule drobno posiekać.
3. Filety śledziowe pokroić na niewielkie kawałki. W szklanym naczyniu układać warstwami kolejno ziemniaki, buraki, śledzie, cebulę, przekładając cienkimi warstwami majonezu kolejne warstwy. Na wierzchu posypać posiekanymi jajkami.

Smacznego.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 29-01-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności