Artystyczne bazgroły Mr.Doodle w najnowszej kolekcji Puma

<
Gallery image
>
Mr.Doodle w najnowszej kolekcji Puma 1
<
Mr.Doodle w najnowszej kolekcji Puma 1Mr.Doodle w najnowszej kolekcji Puma 2Mr.Doodle w najnowszej kolekcji Puma 3Mr.Doodle w najnowszej kolekcji Puma 4Mr.Doodle w najnowszej kolekcji Puma 5
 
>
 
 

Sportowa marka Puma nawiązała współpracę z brytyjskim artystą, Mr.Doodle. W najnowszej kolekcji butów, ubrań i dodatków prezentują zabawny styl prac ilustratora w połączeniu z najlepszym desginem marki. Puma wkracza do świata Mr.Doodle, aby na nowo odkryć jego charakterystyczny styl rysowania - "doodle", czyli urocze bazgroły prezentujące różnorodne postaci, przedmioty i wzory. Rezultatem jest fantazyjna kolekcja, która skrywa mnóstwo detali oraz przesłań. Całość utrzymana jest w biało-czarnej kolorystyce z dodatkiem fioletu, pomarańczu i lawendy.


Sam Cox, angielski artysta znany lepiej jak Mr.Doodle, swoją pasję do pisania oraz rysowania odkrył we wczesnych latach dzieciństwa. Z czasem bazgranie po każdej możliwej powierzchni przekształciło się nie tylko w udaną karierę, ale także w zupełnie nowy trend artystyczny, nazwany DoodleWorld. Jego styl często opisywany jest jako "Graffiti Spaghetti", ponieważ jego postacie i wzory bardzo często wyglądają, jakby dosłownie eksplodowały z płótna.

"Gdyby bazgranie było dyscypliną sportową, myślę, że polubiłbym lekcje WF-u w szkole." – mówi Mr.Doodle. "Interesują mnie podobieństwa między bazgrołami a sportem, chodzi o energię. Uważam, że z moich bazgrołów da wyczytać się ruch,  a to właśnie dzięki temu, że rysunek i sport są ze sobą powiązane."


Modele Sky LX Low, RS-2K, Cali Wedge, Leadcat 20 i Mile Rider zyskały zupełnie nowy, zabawny wygląd w kolekcji Puma x Mr.Doodle. Buty RS-2K posiadają ozdoby w postaci asymetrycznych sznurowań, bazgrołów na podeszwie środkowej i dodatkowym elementom na cholewce. Z kolei Mile Rider posiada siateczkową cholewkę z kolorowymi nakładkami oraz bazgrołami na podeszwie środkowej.

Odzież z kolekcji obejmuje szeroką gamę produktów zarówno męskich, jak i damskich. Dwustronna kurtka Puma x Mr.Doodle to jeden z najbardziej wyjątkowych elementów tej linii. Można ją nosić na dwa sposoby: jako bardziej stonowaną w czarnym kolorze z małymi zdobieniami lub odwrócić na drugą stronę, w pełni zamalowaną bazgrołami nawiązującymi do sportu. Pośród akcesoriów pojawiły się takie produkty jak: torba shopper, wykonana z poł-przezroczystego materiału i parcianych pasków, czapka za daszkiem oraz torebka-nerka.

Kolekcja dostępna jest w oficjalnych sklepach Puma, za pośrednictwem www.puma.com oraz w wybranych sklepach partnerskich.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-08-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności